Kryefjala Logo

Yjet dhe planetet vijnë afër jush me astrologun Paolo Fox

5 Janar, 2023 | 10:36 am

Dashi-Tregohuni të kujdesshëm sot sepse në dashuri mund të ketë diskutime me partnerin.
Në punë, nga ana tjetër, ka energji të madhe dhe ide fituese.

Demi-Kjo është një nga ato ditët për t’iu përkushtuar dashurisë me një qiell të shkëlqyer që ofron diçka shtesë.
Në nivel pune mund të ketë lajme dhe disa kontakte të reja.

Binjakët-Qielli i sotëm flet për emocione ndaj mos iu përkushtoni vetëm punës.
Nga ana profesionale, ju lutemi dërgoni kërkesat tuaja sepse ato do të dëgjohen dhe priten mirë.

Gaforrja-Ky qiell është i bukur për dashurinë që mund të fluturojë, prandaj ndalon frikën për të bërë lëvizjen e parë. Ka një lajm të mirë në punë.

Luani-Zemra më në fund po rreh sërish, prandaj drita jeshile për emocionet dhe gjithashtu për projektet e rëndësishme. Në punë gjithçka po shkon mirë.

Virgjëresha-Yjet e sotëm favorizojnë beqarët që janë në kërkim të një shpirti binjak. Në punë, bëni kujdes që të mos e kaloni limitin.

Peshorja-Në dashuri mund të debatoni më shumë se zakonisht sot, kini kujdes.
Në punë bëni kujdes që të mos tregoheni shumë të vrullshëm.

Akrepi-Yjet e sotëm flasin për dashurinë ndaj mos e mendoni shumë dhe bëni atë ftesën për darkë.
Në punë dëshironi të bëni më shumë dhe do ia dilni.

Shigjetari-Yjet e sotëm ju ftojnë të jetoni dashurinë pa shumë mendime.
Në punë mundësi të mira për profesionistët e lirë.

Bricjapi-Pak qetësi i kthehet dashurisë pas një periudhe disi të stuhishme.
Në punë tregohuni të durueshëm, do arrini ta gjeni rrugën.

Ujori-Qielli i sotëm flet për emocione të forta ndaj mos u mbyllni në shtëpi.
Në punë do keni ide të mira, mos e nënvlerësoni potencialin tuaj.

Peshqit-Në dashuri duhet të kuptoni se çfarë doni për të ardhmen dhe në punë mos u shqetësoni sepse gjithçka do të shkojë së shpejti drejt greminës.

Të ngjashme