Kryefjala Logo

Yjet dhe parashikimet vetëm nga astrologu Paolo Fox

1 vit më parë

Dashi-Ju jeni gati të përjetoni një nga momentet më interesante për ndjenjat, ndaj shijoheni sa më shumë.
Mund të ketë debate në punë, por asgjë që do të cënojë reputacionin tuaj.

Demi-Duhet të jeni pak më të kujdesshëm sepse hëna disonante krijon njëfarë çekuilibri. Kujdes në punë, shmangni çdo lloj diskutimi me shefat dhe kolegët.

Binjakët-Hëna është e favorshme dhe ndihmon së bashku me Venusin të përjetojnë dashurinë pa shumë mendime. Në punë keni shumë nevojë për ndryshim.

Gaforrja-Kujdes nga shumë fjalë në dashuri sot sepse ato mund të çojnë në debate të forta.
Në punë ka ardhur koha për t’u rikthyer në lojë.

Luani-Hëna në shenjë ju bën magjepsës dhe plot dëshirë për të dashuruar.
Në punë shumë shpejt do të arrini rezultatet e kërkuara.

Virgjëresha-Me këto yje jo aq me fat keni nevojë për vëmendjen maksimale në dashuri dhe në punë mos jini gjithmonë negativë por mësoni t’u besoni edhe pak të tjerëve.

Peshorja-Në fund të javës do të ketë lajme të mira për dashurinë dhe gjithashtu disa takime interesante.
Në punë gjithçka po shkon mirë dhe dita është ideale.

Akrepi-Në dashuri ka pak rëndim që duhet përballuar dhe zgjidhur.
Në punë duhet të rivlerësojmë disa projekte.

Shigjetari-Emocionet janë të forta në këtë ditë dhe ka edhe një mënyrë për të bërë takime interesante nëse jeni vetëm.
Paqja do ti kthehet punës.

Bricjapi-Afërdita të jep një dorë por nga fundi i muajit, tani për tani duhet të shtrëngojmë dhëmbët në dashuri.
Në punë së shpejti do të ketë një mënyrë për të nisur një rrugë të re.

Ujori-Sot do të ishte më mirë të shmangni debatet në dashuri dhe në punë përpiquni të kaloni lodhjen e madhe që ndjeni.

Peshqit-Bëni kujdes në dashuri dhe mos prisni shumë nga partneri juaj.
Në punë deri në fund të muajit do ketë një mënyrë për të bërë një zgjedhje të rëndësishme.

Të ngjashme