Kryefjala Logo

Yjet dhe parashikimet e astrologut Paolo Fox

4 muaj më parë

Dashi- Dita e sotme sheh pak tension në dashuri kështu që nëse keni pasur probleme në marrëdhënie kohët e fundit tregohuni shumë të kujdesshëm. Në punë, megjithatë, ka shumë shkathtësi, kështu që tregoni të gjithëve nga çfarë jeni krijuar.

Demi-Ky qiell nuk e shpërblen dashurinë ku do të duhet vëmendje maksimale për të shmangur çarjet përfundimtare. Për sa i përket punës, përpiquni të flisni qartë me kolegët dhe të sqaroni keqkuptimet.

Binjakët-Në dashuri nuk jeni të sigurt, veçanërisht për atë që ndjeni, por në përgjithësi nuk është një periudhë negative për dashurinë. Jepini vetes kohë për të kuptuar. Ndryshimet po vijnë në punë dhe do jeni ju ata që i dëshironi.

Gaforrja-Në dashuri është koha të flisni qartë me partnerin tuaj dhe të tregoni se çfarë doni dhe çfarë nuk ju pëlqen. Në punë, megjithatë, drita jeshile për sukses. Tani të gjithë do ta vënë re vlerën tuaj.

Luani-Ky qiell flet për një rikuperim të bukur në dashuri ku emocionet kthehen të gjalla dhe në punë, pas një periudhe stresi, qetësia kthehet.

Virgjëresha-Kjo ditë është e bukur për ndjenjat tuaja dhe në punë, nëse gjithçka nuk shkon sipas planit mos u shqetësoni sepse së shpejti do të vijnë momente më të mira.

Peshorja-Yjet e sotëm flasin për dashurinë, ndaj lëreni veten të shkoni pak më shumë dhe jini më fleksibël. Shumë gjëra të reja po vijnë në punë.

Akrepi-Kjo hënë është e bukur dhe ju bën më të butë dhe me humor më të mirë, gjë që do të reflektohet në dashuri në një mënyrë të qartë pozitive. Në punë lindin disa mendime të dyta.

Shigjetari-Lajmet e mira vijnë në dashuri, ndaj jini të hapur dhe lëreni veten. Në punë, mirë për ata që kanë biznesin e tyre, të cilët do të mund të kenë më shumë fitime dhe kënaqësi.

Bricjapi-Bëni kujdes sot sepse mund të ketë vështirësi dhe ngjarje të papritura si në punë ashtu edhe në dashuri. Megjithatë, përpiquni t’i adresoni problemet menjëherë pa i fshehur ato.

Ujor-Sot dita ju sheh më të qetë. Dashuria duket se po ecën më mirë dhe në punë ka ardhur koha që të përballeni ballë për ballë me vështirësitë. Bëhu i zënë.

Peshqit-Sot ndihesh pak nën mot, por mos e fajëso veten. Në punë është koha për të marrë vendime të rëndësishme që do të ndryshojnë jetën tuaj për mirë. Në dashuri, paqja fillon të kthehet.

Të ngjashme