Kryefjala Logo

Vetëm astrologu Paolo Fox i sjell yjet tek ju

8 muaj më parë

Dashi-I bukur ky qiell per ndjenjat qe me ne fund mund te jetohen lehte. Për sa i përket punës, vijnë konfirmimet dhe atmosfera në zyrë gjithashtu zbehet. Është koha e duhur për të bërë kërkesa.

Demi-Sot po ndiheni pak të zhgënjyer bëni kujdes sidomos në dashuri sepse rreziku i konfliktit është shumë i lartë. Nuk ka shumë lajme në punë dhe kjo ju shkakton pak dekurajim.

Binjakët-Dashuria sjell njëfarë pasigurie në jetën tuaj, nuk jeni plotësisht të sigurt se keni personin e duhur pranë jush. Në punë, nëse ka diçka që nuk dini si ta bëni, është më mirë të kërkoni këshilla dhe ndihmë.

Gaforrja-Në dashuri duhet të rrezikosh pak më shumë, vetëm kështu do të vijnë emocionet e forta që të pëlqejnë aq shumë.
Në punë është koha të përballeni me problemet dhe t’i zgjidhni njëherë e mirë.

Luani-Sot dita ju sheh duke u përballur me sqarime të ndryshme si në dashuri ashtu edhe në punë.
Në fushën profesionale do të duhet të bëhen shumë shpejt zgjedhje të rëndësishme.

Virgjëresha-Në dashuri duhet pak më shumë kujdes sepse rreziku është të prishni një marrëdhënie të mirë.
Në punë ka një dëshirë të madhe për ndryshim, keni nevojë për diçka të re, ndaj lëvizni në këtë drejtim.

Peshorja-Në dashuri duhet të jeni pak të kujdesshëm sepse pakënaqësia vjen nga një ish.
Në punë, armatoseni me durim për të përballuar këtë ditë.

Akrepi-Ky qiell është i bukur për dashurinë që mund të bëhet protagonist i vërtetë i jetës suaj.
Hidheni pak më shumë veten nëse ju pëlqen dikush dhe në punë kujdes nga kolegët që mund t’ju mashtrojnë.

Shigjetari-Mos e shikoni shumë të shkuarën në dashuri, por përpiquni të jetoni të tashmen dhe të kënaqeni me personin që është tani me ju.
Në punë vijnë propozime të reja interesante.

Bricjapi-Pas një periudhe të keqe vjen pak fat në dashuri.
Për sa i përket sferës profesionale, kini kujdes që të mos bëni zgjedhje të nxituara, qëndroni të qetë dhe me këmbët në tokë.

Ujori-Sot jeni pak i shqetësuar për dashurinë, bëni kujdes.
Diçka duhet rishikuar në punë.

Peshqit-Tregohuni pak më të kujdesshëm në dashuri, veçanërisht nëse jeni në fillim të një historie.
Nga ana tjetër, në punë vijnë lajme dhe fitime të reja.

Të ngjashme