Kryefjala Logo

Vazhdon rubrika ditore e horoskopit me Paolo Fox

3 muaj më parë

Dashi-Kjo valë energjie e mirë që japin yjet vazhdon por kjo fuqi duhet të kontrollohet përndryshe rrezikoni ta teproni dhe të jetoni në stres. Është një kohë e shkëlqyer për përkthyes të pavarur dhe takimet janë më të lehta.

Demi-Sot jeni të përfituar nga hëna në aspektin e mirë që sjell më shumë energji. Rrugëtimi përpjetë i ditëve të fundit ka përfunduar. Në dashuri duhet të gjeni pak bashkëpunim dhe kjo është dita më e mirë për ta bërë këtë.

Binjakët-Sot kemi një horoskop interesant. Nëse ka probleme për të adresuar, bëjeni sot pa vonesë. Për çiftet afatgjatë kjo është një periudhë e rëndësishme. Vëmendje ndaj marrëdhënieve me Demin, Shigjetarin dhe Luanin.

Gaforrja-Hëna e kundërt sjell disa dyshime të vogla. Ndonjëherë ju mendoni shumë konservatore dhe mendoni se tradita nuk duhet të anulohet, por ne duhet të përditësojmë veten dhe të jemi më të disponueshëm. Kujdes në dashuri ku ajo që mungon është pikërisht qetësia.

Luani-Është një periudhë e ngarkuar dhe rrezikon të marrësh gjithçka kokë më kokë edhe nëse të pëlqen kjo gjë dhe të bën të ndihesh më mirë. Dashuria nis sërish dhe kjo është një ditë e dobishme për ndjenjat.

Virgjëresha-Ky është një horoskop që sjell shqetësime. Sot hëna nuk është më kundër por dy ditët e fundit kanë sjellë tension. Një zgjedhje e rëndësishme e karrierës do të duhet të bëhet në prill ose maj 2024. Sot është më mirë të merrni gjithçka me një majë kripë.

Peshorja-Hëna disonante sjell tension dhe disa vonesa të vogla. Sot do ju duhet të vendosni më shumë gjëra dhe nuk do të arrini dot të bëni gjithçka që dëshironi. Dritë jeshile për dashurinë. Nëse ka pasur një zhgënjim me një partner, tani e nisim nga e para. Ka shumë zhavorr.

Akrepi-Hëna është në formë të shkëlqyer, por kjo është një ditë që sjell pak lodhje. Duket se ajo që bëni është mjaft e rëndë dhe se askush nuk ju ndihmon. Çiftet në krizë duhet të bëjnë durim sepse dhjetori do të jetë një muaj i mrekullueshëm për dashurinë.

Shigjetari-Mërkuri kalon në shenjën tuaj të zodiakut dhe kjo vendos më pak kufizime në imagjinatën tuaj. Kur mund të largoheni, ndiheni më mirë. Ju pëlqen të lëvizni, të takoni njerëz të ndryshëm dhe kjo periudhë sjell lajme të mira, qoftë edhe në dashuri.

Bricjapi-Në këtë ditë ka mundësi të mëdha me yjet që ju mbrojnë. Me Jupiterin dhe Saturnin të favorshëm, edhe nëse ka probleme, do të mund t’i kapërceni pa shumë përpjekje.

Ujori-Ju jeni të zhytur në mendime. Ky është një qiell blloku, ndalesat por vetëm pas datës 22 do të keni një përmirësim. Projektet shtyhen por mund ta ngushëlloni veten me dashuri.

Peshqit-Më në fund po vjen pak qetësi. Dy ditët e fundit kanë qenë të rënda, nervoze. Saturni në shenjë bën që degët e ngordhura të priten dhe u jep mundësinë atyre që tashmë janë të mirë në punë të kenë më shumë dhe atyre që kanë lënë një rrugë ta gjejnë sërish. Kthehen edhe dashuritë e mëdha. Vetëm kushtojini vëmendje parave. Mund të ketë më shumë dalje sesa hyrje.

Të ngjashme