Tre sekretet që fsheh mëngjesi..

7 muaj më parë

Dietat shpesh bëjnë të ndihesh më i uritur dhe asnjëherë plotësisht të kënaqur me ato që ha. Por ka vetëm 3 sekrete të vogla që duhet t’i zbatoni në mëngjes për të humbur kilet që i ndjeni të tepërta.

Pi të paktën 2 gota ujë në mëngjes sapo të zgjohesh.

Medito, pasi në këtë mënyrë do të ulni nivelin e stresit duke i kursyer vetes ndjesinë e urisë së tepërt.

Zëvendëso kafen me: 1 gotë ujë të vakët, limon, mjaltë dhe kanellë.

Të ngjashme