Kryefjala Logo

Të vërtetat e Paolo Fox për secilën shenjë

23 Prill, 2022 | 1:05 pm

Dashi-Lini pas humorin e keq që keni pasur ditët e kaluara.
Ka ardhur momenti që të shikoni përpara dhe të prisni mundësitë që do ju ofrohen.

Demi-Tregoni durim dhe do shikoni si do rregullohem gjerat në vazhdim.Kjo fundjavë ju favorizon më shumë se shenjat e tjera.

Binjakët-Kjo ditë ju gjen pa terezi dhe pa humor prandaj shmangni komfliktet me njerëzit.Në dashuri diçka ju shqetëson, ndaj mundohuni të sqaroheni.

Gaforrja -Ankthi nuk ju lë të qetë dhe ju kërkoni rehati.Për shkak të problemeve të jashtme po lini pas dore ndjenjat.

Luani-Puna ka shumë energji pozitive.Në dashuri ka diçka që nuk shkon ndaj duhet të qartësoni veten.

Virgjëresha-Nervozizmi shoqëruar me problemet fizike mund t’iu hapë probleme,gjërat do të zgjidhen gradualisht.

Peshorja-Keni frikë se njeriu i zemrës nuk ka ndjenja shumë të sinqerta ndaj jush.
Situatat mund të zgjidhen vetvetiu pa shumë sforco nga ana juaj.

Akrepi-Një ditë e qetë dhe pozitive.Keni zgjedhur të mos stresoheni dhe të kaloni kohë me miq të mirë.Keni bërë zgjedhjen e duhur!

Shigjetari-Gjërat që dukeshin se nuk ecnin do të marrin drejtim mjaft interesant.
Lëshojeni vetem ndaj emocioneve të reja.

Bricjapi-Dashuria ka tension dhe bëni llogaritë me veten tuaj.
Ju ka lodhur situata as mish as peshk.

Ujori-Mundohuni që të merrni më të mirën nga çdo gjë sepse do të ketë shumë gjëra pozitive. Do të keni probleme ekonomike ndaj kujdes.

Peshqit-Mundohuni vetëm që të pushoni më shumë.
Do të keni zhvillime dhe projekte të reja të cilat premtojnë rezultate të kënaqshme që do ju sjellin shumë lumturi.

Të ngjashme