Kryefjala Logo

Të vërtetat e ditës së enjte nga astrologu Paolo Fox

2 vite më parë

Dashi-Braktisni humorin e keq që keni pasur ditët e kaluara dhe shikoni përpara për mundësitë që do ju ofrohen.

Demi-Duhet durim për të arritur rezultatet e dëshiruara.Kjo periudhë ju favorizon më shumë se shenjat e tjera.

Binjakët-Kjo ditë ju gjen pa humor prandaj shmangni komfliktet me njerëzit e dashur.Në dashuri diçka ju shqetëson dhe ndiheni të tradhëtuar.

Gaforrja -Stresi nuk ju lë të qetë dhe ju po kërkoni me ngulm rehati.Ditët e mira vijnë për ata që dinë të presin.

Luani-Në dashuri ka diçka që nuk shkon ndaj duhet të qartësoni partnerin çfarë nuk po ju pëlqen më tek ai/ajo.

Virgjëresha-Ankthi i tepërt shoqërohet me probleme fizike dhe si pasojë mund t’ju hapë probleme.Relaksoni veten.

Peshorja-Druheni se njeriu i zemrës nuk ka ndjenja shumë të sinqerta ndaj jush por stepeni ta pyesni.Bëjeni sa më shpejt për të hequr dyshimet.

Akrepi-Një ditë e qetë pa dinamika.Keni zgjedhur të mos stresoheni për gjëra të kota dhe dëshironi të kaloni kohë me miq të mirë.

Shigjetari-Situatat që dukeshin se nuk ecnin do të marrin drejtim mjaft interesant pa ju munduar fare.
Do tregoheni të hapur ndaj emocioneve të reja.

Bricjapi-Dashuria ka rënë në gjumë të thellë dhe për këtë bëni llogaritë me veten tuaj.
Çfarë është ajo që doni vërtet?

Ujori-Përpiquni të merrni më të mirën nga çdo gjë që ju ndodh sepse do të ketë shumë gjëra pozitive. Ruani kursimet.

Peshqit-Duhet me patjetër të pushoni më shumë.
Rezervohen për ju projekte të reja të cilat premtojnë rezultate të shkëlqyera që do ju sjellin shumë lumturi.

Të ngjashme