Kryefjala Logo

Të vërtetat e astrologut Paolo Fox

3 Maj, 2022 | 1:17 pm

Dashi-Ndjenjat vijnë duke u përmirësuar me kohën dhe bëtë mirë që duruat.Keni pak ngarkesë në punë.

Demi-Dashuria po buzëqesh edhe për ju pas një zënke që zgjati shumë ditë.Në punë mos u tundi nga fitimet e shpejta.

Binjakët-Me një zemër shumë të lodhur ju këshillojmë ti kushtoni vëmendje takimeve të radhës. Vazhdoni kështu siç jeni në pune.

Gaforrja-Mblidhni forcat sepse kjo javë do t’ju lodhë shumë si në shtëpi ashtu edhe në punë.Do t’ja dilni.

Luani-Askush nuk mund t’i ndalë romantikët. Në punë mundësitë janë dhe më të mëdha për personat e vetëpunësuar.

Virgjëresha-Ju presin ditë të vështira në dashuri por mos e sosni durimin aty sepse probleme me kolegët do keni dhe në punë.

Peshorja-Nuk keni asnjë në anën tuaj dhe asgjë nuk po ecën dhe për disa kohë situata do të jetë kështu.Lajme të mira ka vetëm puna.

Akrepi-Për ju vera ka ardhur pra kohe!Kënaquni.Kujdes në punë sepse po e teproni duke u lodhur shumë.

Shigjetari-Takime interesante po vijnë në ditët në vijim.
Ecni me ritme të ngadalta sepse Jupiteri nuk është më me ju.

Bricjapi-Kjo pranverë po ju lodh shumë por ju këshillojmë të falni dashuri dhe prisni fundjavën për oferta të reja pune.

Ujori-Nuk doni t’ja dini për dashurinë,as nuk e llogarisni më atë.I keni hyrë punës me kokë dhe mirë bëni.

Peshqit-Ëndërroni sa të keni fuqi por mos harroni të zbrisni dhe në tokë ndonjëherë se punët që keni lënë përgjysëm ju presin ju akoma.

Të ngjashme