Kryefjala Logo

Të premten,parashikimet e yjeve bëhen më interesante me Paolo Fox

16 Dhjetor, 2022 | 10:27 am

Dashi-Sot mund të kuptoni se keni personin e duhur pranë jush.
Në punë mund të rrezikoni pak apati dhe mërzitje por duhet t’i luftoni.

Demi-Në dashuri, nëse ka pasur pak humor të keq, mund të filloni përsëri mirë. Në punë është një moment disi delikat, është më mirë të tregoheni të kujdesshëm.

Binjakët-Në dashuri mund të ketë çështje ende të papërfunduara që duhen adresuar.
Në punë mos mendoni vetëm për gjërat që shkuan keq, shijoni sukseset tuaja, qoftë edhe ato të vogla.

Gaforrja-Është më mirë të shmangni polemikat në dashuri dhe të gjitha problemet do të zgjidhen.
Në punë duhet të qëndroni të fokusuar.

Luani-Nëse je beqar dhe dikush ka filluar të të rrahë zemrën shko pas saj.
Në punë, suksesi është afër.

Virgjëresha-Nëse ka ndonjë dyshim në dashuri, është më mirë të bisedoni me partnerin për ta zgjidhur atë.
Në punë, qielli është në anën tuaj dhe sjell zgjidhje dhe kënaqësi.

Peshorja-Ka pak nervozizëm në dashuri dhe ndjenja të përziera.
Në punë, nga ana tjetër, do të merrni kënaqësi të mrekullueshme.

Akrepi-Ka ardhur koha për një sqarim dashurie dhe në punë hidhuni në aventura të reja pa shumë frikë.

Shigjetari-Dashuria kthehet si protagonisti i jetës suaj.
Në punë ka shumë angazhime, sidomos gjatë pushimeve, por do të vijnë edhe kënaqësitë.

Bricjapi-Në dashuri gjithçka shkon mirë dhe në punë mund të ketë disa ndalesa të vogla por asgjë serioze.

Ujori-Më dashuri ka dyshime por do arrini t’i sqaroni.
Në punë kjo është një ditë shumë e rëndësishme për të bërë një zgjedhje vendimtare.

Peshqit-Partneri juaj ka dhuratën e madhe për t’ju inkurajuar të ëndërroni, por ju duhet të mbani gjithmonë këmbët tuaja në tokë.
Në punë zgjidhni me kokë është koha të reflektoni dhe të mos veproni instinktivisht.

Të ngjashme