Kryefjala Logo

Të premten,parashikimet e Paolo Fox kanë tjetër shije

28 Prill, 2023 | 10:28 am

Dashi-Dashuria duhet kultivuar në maksimum, duke u përpjekur edhe për të kuptuar pak më shumë partnerin dhe nevojat e tij. Në punë gjithçka po shkon mirë ndaj vazhdoni me këtë ritëm.

Demi-Duhet të gjeni ekuilibrin në çift dhe të punoni pak më shumë që gjërat të shkojnë mirë. Në punë bëni kujdes që të mos bëni zgjedhje shumë të nxituara.

Binjakët-Bëni kujdes sepse sot në dashuri ka jo pak nervozizëm prandaj zënkat janë më se të mundshme. Në punë ka ardhur koha të bëni zgjedhje dhe të përballeni me problemet.

Gaforrja -Kohë për dashurinë është paksa e sheshtë dhe pa emocione të forta, por duhet të jeni të duruar. Në punë do të vijnë kënaqësi të mëdha dhe propozime të reja por që nuk pranohen pa e vlerësuar më parë gjithçka me kujdes.

Luani-Kjo ditë sjell shumë emocione të reja në jetën tuaj kështu që shijoni ato në maksimum pa u menduar shumë. Ka një atmosferë pozitive dhe dëshirë për të bërë. Edhe në punë, pavarësisht lodhjes, do të arrini shumë.

Virgjëresha-Përpiquni të jeni pak më të kuptueshëm ndaj partnerit tuaj dhe lëreni veten pak më shumë. Në punë ka nevojë për përkushtim më të madh.

Peshorja-Mos u dashuro me njerëz të padisponueshëm, por kërko dikë me të cilin mund të ndërtosh diçka vërtet. Në punë është më mirë të shmangni zgjedhjet e rëndësishme sot. Merrni pak kohë për të vlerësuar gjithçka siç duhet.

Akrepi-Horoskopi i sotëm ju sheh pak nervoz dhe me ide të paqarta, sidomos në dashuri. Në punë është një ditë pa kënaqësi të mëdha por jini të durueshëm.

Shigjetari-Në dashuri vjen një moment “jo”, ndaj vëmendje maksimale. Gjithsesi në punë duket se gjërat po shkojnë në rrugën e duhur. Vazhdoni kështu.

Bricjapi-Përfitoni nga ndikimi i mirë i yjeve për të marrë diçka më tepër nga dashuria. Gjithashtu mirëpresim takime të reja. Në punë, kushtojini vëmendje kolegëve, nuk janë gjithmonë aq të ndershëm sa thonë.

Ujori-Dashuria shkëlqen sërish si dhe disponimi ndaj përfitoni nga kjo ditë për të bërë diçka të bukur. Në punë ka ardhur koha të përballeni me problemet.

Peshqit-Kjo është një kohë e mirë për dashurinë por edhe për punën. Është koha për të provuar vlerën tuaj dhe për të shijuar shpërblimet e mëdha që do të vijnë.

Të ngjashme