Kryefjala Logo

Të papriturat e ditës së martë i di vetëm astrologu Paolo Fox

8 muaj më parë

Dashi-Kjo ditë është ideale për të bërë një udhëtim të këndshëm ose thjesht për të ndryshuar atmosferën.
Për sa i përket punës mos u shqetësoni shumë sepse të gjithë ju respektojnë dhe ju vlerësojnë. Dashuria është e favorizuar, sidomos nëse jeni ende beqarë.

Demi-Ditë e bukur nga të gjitha këndvështrimet. Sot do të jeni veçanërisht romantikë dhe partneri juaj do të jetë i lumtur për këtë. Në punë vjen momenti i kënaqësisë.

Binjakët-Sot është dita ideale për t’iu përkushtuar ndjenjave dhe nëse jeni beqarë, për të dalë me atë person që ju pëlqen. Në punë gjithçka po shkon mirë por përpiquni të mos shkaktoni konflikte të panevojshme me kolegët.

Gaforrja-Jeni në një udhëkryq nga pikëpamja e punës, kështu që do të përballeni me një zgjedhje. Sa i përket dashurisë, vjen një moment fati.

Luani-Sot është dita e përsosur për të qenë me të dashurit dhe për të rimbushur bateritë tuaja.
Dashuria ju kthen buzëqeshje dhe madje edhe në punë gjërat duket se po shkojnë më mirë. Kënaqësia që do të vijë.

Virgjëresh-Kjo ditë favorizon marrëdhëniet me të tjerët ndaj mos u mbyllni në shtëpi edhe sepse dashuria mund t’ju sjellë edhe disa surpriza të këndshme. Ka rezultate të mira në punë.

Peshorja-Kujdes në dashuri sepse mund të ketë një rikthim. Në punë do arrini të zgjidhni shumë probleme të grumbulluara së fundmi.

Akrepi-Sot aftësitë tuaja komunikuese do të rriten në qiell, ndaj shfrytëzoni sa më shumë si në dashuri ashtu edhe në punë. Është një moment pozitiviteti që duhet jetuar në maksimum.

Shigjetari-Ka ardhur koha të shikojmë pak më tej dhe të ëndërrojmë pak më shumë si në dashuri ashtu edhe në punë. Guxoni më shumë dhe do të shihni që rezultatet do të vijnë.

Bricjapi-Vjen një moment konkretiteti i fortë që do t’ju shtyjë të bëni zgjedhje shumë të kujdesshme në dashuri dhe punë.
Ju duhej të ktheheshit në të qenit pak më racional dhe me këmbë në tokë.

Ujori-Kjo ditë ju bën veçanërisht krijues dhe largpamës. Përfitoni nga ky moment i favorshëm për të bërë më shumë në punë dhe në dashuri lëreni veten të shkojë pak më shumë.

Peshqit-Kini kujdes sepse yjet e sotëm ju bëjnë veçanërisht të ndjeshëm, por edhe krijues. Në punë do dëgjoheni dhe kuptoheni edhe më shumë nga kolegët dhe kjo do ju bëjë edhe më të sigurt në vetvete.

Të ngjashme