Të hënave e vetmja gjë e mirë është astrologu Paolo Fox

5 muaj më parë

Dashi-Tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse mund të ketë ndonjë grindje të vogël me partnerin.
Për sa i përket punës, përgatituni sepse do të përballeni me zgjedhje.

Demi-Në dashuri vjen një ditë që është paksa e grindur.
Ka tensione në ajër, por ato do të duhet të qetësohen sa më mirë që të munden.
Në punë prisni disa propozime interesante.

Binjakët-Jeni pak nervozë sot, është më mirë të qëndroni vetëm me njerëzit e dashur dhe të mos zhyteni në situata ku grindjet janë të lehta.
Në punë kushtojini vëmendje marrëdhënies me kolegët.

Gaforrja-Në dashuri keni nevojë për pak më shumë qartësi dhe ndiheni pak nën presion.
Në punë ka disa pasiguri ekonomike ndaj bëni kujdes nga investimet e pasigurta.

Luani-Më mirë përballuni me problemet e dashurisë dhe vazhdoni përpara.
Në punë përpiquni të mos bëni gjithmonë shumë, mësoni të thoni jo dhe gjithashtu kushtojini vëmendje parave.

Virgjëresha-Kjo ditë ju sheh paksa grindavec dhe duke u përballur me një ultimatum nga partneri juaj që vërtet nuk ju pëlqen.
Në punë ka projekte të mira.

Peshorja-Në dashuri do të keni mundësi të takoni dikë interesant dhe në punë, bëni kujdes, mund të jeni pak të pakënaqur sot.

Akrepi-Instinkti i dashurisë di gjithmonë gjithçka përpara arsyes, ndaj besoni atij. Propozimet do të vijnë në punë për t’u vlerësuar me kujdes.

Shigjetari-Në këtë ditë dashuria do të lulëzojë kështu që lëre veten të lirë.
Në punë gjithçka po shkon mirë, ndaj vazhdoni kështu.

Bricjapi-Në dashuri duhet të rifitoni pak energji dhe të kuptoni saktësisht se cilat janë ndjenjat tuaja.
Në punë, projekte të mundshme në horizont.

Ujori-Në dashuri është më mirë të lini pas të shkuarën dhe në punë ka pak lodhje por shumë shpejt do të vijnë kënaqësi të mëdha.

Peshqit-Kini kujdes në dashuri, përpiquni të kuptoni nëse jeni vërtet të dashuruar apo jo.
Në punë, yjet janë në anën tuaj. Suksesi është afër qoshes.

Të ngjashme