Të gjithë pushojnë të dielën përveç astrologut Paolo Fox

5 muaj më parë

Dashi-Nëse kohët e fundit i keni dhënë fund një lidhjeje, tani jeni gati të filloni përsëri!
Një miqësi mund të rezultojë të jetë diçka më shumë. Në punë, profesionistët e lirë do të mund të fitojnë pak më shumë.

Demi-Po vijnë mundësi interesante për zemrat e vetmuara, lëreni veten dhe mos mendoni për atë që ishte.
Në punë dëshironi të vini veten në linjë dhe nuk do mungojnë mundësitë për ta bërë këtë.

Binjakët-Zemra vihet në lëvizje! Nëse keni takuar së fundmi një person të këndshëm, emocionet nuk do të mungojnë..
Keni dritën jeshile në punë për projektet e reja, bëni që intuitat tuaja të vlejnë.

Gaforrja-Në dashuri ka ende disa keqkuptime të vogla për të zgjidhur, çështjet e rëndësishme shtyjini për nesër. Në punë, kërkesa juaj mund të pranohet.

Luani-I bukur ky qiell për dashuri, ndjenjat janë kthyer në rrugën e duhur!m.
Pse nuk planifikoni diçka të mirë me partnerin tuaj? Në punë, kujdes nga zjarret e momentit.

Virgjëresha- Dashuria po zë një vend të dytë këto ditë, keni kaq shumë gjëra në mendjen tuaj dhe kaloni më pak kohë me partnerin tuaj.
Nga ana tjetër, puna kërkon më shumë vëmendje sesa pritej dhe kjo ju bën mjaft nervozë.

Peshorja-Ndjenjat më në fund po kthehen, duke i dhënë shpirtit tuaj qetësi më të madhe dhe dëshirë për t’u përfshirë.
Pra, pse nuk ecni përpara? Në punë duhet të rishikoni disa gjëra.

Akrepi-Kohët e fundit ka pasur një konfuzion në dashuri, merrni kohën e nevojshme për të vlerësuar situatën dhe më pas veproni në përputhje me rrethanat. Pak shumë tension edhe në punë, mos e tërhiqni shumë litarin.

Shigjetari-Ndjenjat mbeten të preferuara edhe sot, për beqarët vijnë emocione të bukura.
Në punë bëni kujdes që të mos nxisni polemika koti me kolegët.

Bricjapi-Më në fund ka më shumë qetësi në dashuri, tani mund ta shikoni të ardhmen me optimizëm duke lënë pas problemet tuaja.
Në punë, përpiquni të mos e mbingarkoni veten, përndryshe do të arrini në shtëpi të rraskapitur.

Ujori-Këta yje janë të bukur për zemrat e vetmuara për sa kohë që nuk qëndroni brenda.
Çiftet afatgjatë, duan më shumë stabilitet. Në punë, do të bënit mirë të përcaktoni më mirë kushtet e një marrëveshjeje.

Peshqit-Është një qiell interesant për ndjenjat, nëse së fundmi keni takuar një person të këndshëm mos e nënvlerësoni këtë lidhje, me kalimin e kohës do të jetë e çmuar.
Në punë vjen një ajër të ri.

Të ngjashme