Kryefjala Logo

Të gjithë mund ti prekin yjet me astrologun Paolo Fox

21 Shtator, 2023 | 8:45 am

Dashi-Hëna e sotme është e favorshme ndaj lëreni veten të dashuroheni sepse yjet do t’ju japin një dorë. Ky është një qiell i rëndësishëm jo vetëm për dashurinë, por edhe për punën. Vetëm kini kujdes që të mos jeni shumë të nxituar në zgjedhjet tuaja sepse nxitimi është një këshilltar i keq.

Demi-Kjo është një ditë e bukur që ju lejon të rimbusni pak bateritë dhe të kujdeseni për veten. Një fundjavë e rëndësishme po vjen, sidomos për ndjenjat, ndaj kurseni energjinë tuaj për fundjavën dhe organizoni diçka të veçantë me partnerin tuaj.

Binjakët-Jepini hapësirë ​​gjithë krijimtarisë suaj. Periudhë e shkëlqyer për ata që punojnë në fushën artistike apo krijuese ku ka mundësi të mëdha për t’u vendosur. Në dashuri, megjithatë, duhet të jemi më të qartë.

Gaforrja-Jeni paksa i shqetësuar në këtë periudhë të fundit, sidomos për paratë që duken paksa të munguara. Jini të durueshëm sepse do të ketë mënyra për të bërë më shumë dhe gjithashtu do të keni kënaqësi të madhe. Në dashuri ka disa sfida të vogla për të përballuar.

Luani-Kjo është një periudhë shumë e ngarkuar sidomos për punë. Jeni shumë të stresuar, por përpiquni të kujdeseni më mirë për veten dhe të krijoni hapësirë ​​për të rimbushur energjinë tuaj. Në dashuri duhet të gjeni pak pasion.

Virgjëresha-Jini të kujdesshëm ndaj disa ngjarjeve të papritura që mund t’ju bëjnë nervoz, por qëndroni të qetë. Do ketë një mënyrë për të sqaruar gjithçka si në punë ashtu edhe në dashuri dhe të ecni përpara.

Peshorja-Kjo është një periudhë e shkëlqyer ku rikthehet humori i mirë dhe dëshira për të bërë gjëra. Kënaqësitë e mëdha vijnë në punë dhe dashuria gjithashtu mund të japë diçka më shumë.

Akrepi-Kjo ditë sjell disa sfida të vogla për t’u përballur, por nëse ruani përqendrimin e duhur do të jeni në gjendje të bëni gjithçka. Është një kohë e mirë në dashuri, shijoni pasionin.

Shigjetari-kjo është koha e duhur për të zgjeruar projektet tuaja dhe për t’iu përkushtuar më shumë rritjes suaj profesionale. Lëreni veten përballë ndryshimeve dhe në dashuri do t’ju duhet të bëni zgjedhje.

Bricjapi-Kjo është një ditë ideale për t’iu përkushtuar vetes dhe rikuperimit tuaj fizik. Mundohuni të shkëputeni nga gjithçka dhe nga të gjithë sepse meritoni një rimbushje energjie dhe pak kohë për veten tuaj. Dashuria? Nuk është ndër prioritetet tuaja.

Ujori-Kjo ditë sjell disa keqkuptime me partnerin, vëmendje maksimale. Duhet të përpiqeni të komunikoni më shumë dhe të jeni më të qartë për dëshirat tuaja. Puna? Është gjithmonë pak kaotike.

Peshqit-Ja ku vjen shansi për të bërë më shumë, për të arritur më shumë në punë dhe madje edhe për të fituar pak më shumë. Mos kini frikë nga ndryshimet sepse keni gjithçka që duhet për t’i bërë ato. Dashuria ka nevojë për pak më shumë kujdes.

Të ngjashme