Kryefjala Logo

Të gjithë e duan parashikimin e astrologut Paolo Fox të premteve

27 Maj, 2022 | 1:14 pm

Dashi-Kjo ditë fal shumë dashuri për ju ndaj shfrytëzoni diçka meqënëse në punë jeni shumë larg pritshmërive që keni.

Demi-Nëse mëngjesi nis me tension për ju,mos u shqetësoni sepse do e rregullojë darka.Mbyllni punën pa probleme sot.

Binjakët-Vera po fillon të ndihet për ju dhe pasioni që dukej i largët po fillon të duket në jetën tuaj.Keni fatin të punoni me kolegë që ju vlerësojnë.

Gaforrja-Këtë fundjavë dedikojani partnerit dhe kujdesuni për të,jepini dashuri dhe vëmëndje.Në punë,gjërat e mëdha nisin javën e ardhshme.

Luani -Mendimet kanë pushtuar kokën tuaj dhe nuk është shenjë e mirë.Bëni një hap pas dhe relaksohuni nga gjithçka.

Virgjëresha-Keni intuitë të shkëlqyer!Besojini gjithmonë asaj sepse ka treguar se nuk gabon.Kjo vlen për dashurinë por edhe për punën.

Peshorja-Ka diçka që nuk ju lë të qetë.Kjo diçka bëhet çdo ditë e më e madhe nëse nuk e nxirrni jashtë.Bëni kujdes

Akrepi-Jetoni të tashmen që e keni të sigurt dhe mjaft bëtë plane për partnerin apo të ardhmen.Ruani qetësinë në punë nga zënkat

Shigjetari-Për ju fundjava nis mbazdite ku do keni takime interesante dhe do kaloni orë duke qeshur.Mundësi të reja pune kërkojnë vëmendjen tuaj.

Bricjapi-Mos u dorëzoni përballë yjeve që nuk ju buzëqeshin këto kohë.
Ky muaj po mbaron dhe ai që vjen është shumë më i mirë me ju.

Ujori-Mos harroni kurrë kush ju do vërtet.
Qëndroni të qetë dhe shijoni diellin,kohën dhe kënaqësitë e punës suaj.

Peshqit-Lërini pak ëndrrat mënjanë dhe përvishini mëngët realitetit që keni.
Puna ju lodh,ju merr kohë por di si t’jua shpërblejë mundin.

Të ngjashme