Kryefjala Logo

Të gjitha femrat e Hollywood-it e përdorin këtë maskë

13 Prill, 2022 | 11:42 am

Me humbjen e elasticitetit ndër vite shfaqen rrudhat e para.
Janë vetëm katër përbërës që të gjithe i kemi në shtëpi për të kopjuar vip-at e Hollywood-it

Përbërësit:
•Mjaltë
•Kakao pluhur
•Avokado
•Kanellë

Përgatitja:
Në një enë hidhni gjysmën e avokados të shtypur me 2 lugë çaji mjaltë, 2 lugë çaji kakao pluhur dhe 1 lugë çaji kanellë.

Përzieni mirë produktet së bashku dhe aplikojeni maskën në fytyrë.
Do e mbani për 25 minuta dhe më pas do shpëlani fytyrën me ujë të vakët.

*Këshillohet të bëhet dy herë në javë.

Të ngjashme