Të dielave vetëm astrologu Paolo Fox nuk pushon

3 muaj më parë

Dashi-Qielli i sotëm i ndihmon të gjithë ata që kanë një dëshirë të madhe për të dashuruar.
Në punë jeni në pritje të përgjigjeve që do të merrni së shpejti.

Demi-Kujdes sepse yjet nuk ju mbrojnë sot.
Në punë gjithçka duket të jetë e ngadaltë por mos u frikësoni.

Binjakët-Jeni gati të përfshiheni në dashuri dhe yjet po ju shtyjnë ta bëni këtë.
Në punë do të mund të nisni projekte të reja dhe interesante.

Gaforrja-Kjo ndjesi sensuale që keni sot është e bukur, përfitoni nga ajo.
Në punë duhet të jeni të qetë pa dalë kundër kolegëve apo eprorëve.

Luani-Në dashuri ka shumë nevojë për qetësi dhe sot mund të kaloni një kohë të mirë me partnerin.
Në punë nëse ka një zgjedhje për të bërë, është më mirë ta shtyni për javën tjetër.

Virgjëresha-Ju keni një dëshirë të madhe për të dashur kështu që përpiquni të dilni më shumë dhe të hapeni veten ndaj të tjerëve. Në punë është më mirë ti shpërndani punët.

Peshorja-Ka diçka që nuk po shkon mirë në dashuri por duhet të përballeni me problemet.
Në punë është më mirë të mos hyni në diskutime me kolegët.

Akrepi-Yjet sot ju japin një dorë dhe mund të njihni edhe dikë shumë interesant.
Në punë kërkoni nëse dëshironi diçka më shumë.

Shigjetari-Mos i nënvlerësoni njerëzit që do të takoni sot sepse mund të kthehen në diçka më shumë se një miqësi.
Në punë realizoni vetëm projekte në të cilat besoni vërtet.

Bricjapi-Sot mund të keni një takim të ri interesant dhe në punë mund t’ju ofrojnë disa projekte të reja, shikojini me kujdes.

Ujori-Kushtojini vëmendje disa diskutimeve të vogla në dashuri sot dhe në punë merrni kohë për t’i bërë gjërat me shumë qetësi.

Peshqit-Është më mirë të jesh shumë i qetë në dashuri sepse yjet janë pak nervozë sot.
Në punë ju e dini çfarë bëni dhe është e drejtë që të tjerët t’ju respektojnë.

Të ngjashme