Kryefjala Logo

Superfuqitë që çdo shenjë e horoskopit ka poshtë çarçafit

2 vite më parë

Dashi-Nëse i tregoni qartë çfarë doni e keni siguruar argëtimin.Shumë të guximshëm!

Demi-Shenjë shumë sensuale,nuk ju nevojitet shumë që këtë shenjë ta bëni të jetë në gjendje të shkëlqyeshme shpirtërore dhe do të shpërbleheni.

Binjakët-Shkathtësia në të folur i bën binjakët të flasin me fjalë të pista edhe ne shtrat por në mënyrë shume ndjellëse.

Gaforrja-Si natyrë emocionale do shumë kohë të vijë në qejf për aktin intim.Ju “lodhin” pak por ia vlen!

Luani-Është i gatshëm për aktrimin e roleve, të mbathurat sensuale, qirinj dhe romaticitet. Sa më i madh që të jetë akti intim aq më i lumtur një Luan.

Virgjëresha-Kjo shenjë është një makinë kur vjen puna për marrêdhënie intime.Nuk lodhet gjithë natën!

Peshorja-Punon me përkushtim që të gjejë të gjitha pikat e vërteta në trupin e partnerit pastaj ju dhuron vetëm kënaqësi.

Akrepi-Kjo shenjë është mjeshtre!Shumë grintë,energji,pasion dhe fantazi.

Shigjetari-E trajtojnë intimitetin si lojë garash por në një mënyrë të mirë. Kini durim me ta..

Bricjapi-Pak e vrazhdë dhe pa shumë emocione në krevat por kur relaksohen asgjë nuk do të mund t’i pengojë në qëllimin që t’i ofrojë aktin më të mirë në jetë partnerit.

Ujori-Shenja më e pangopur!E lodhur ,e stresuar.e ngarkuar,nuk ka rêndësi pasi kur vjen puna për krevat jeni gjithmonë gati!

Peshqit-Peshqit janë magjistarë të vërtetë të cilët dinë t’jua lexojnë mendimet,nuk e dimë si ja bëjnë por e kanë këtë aftësi.

Të ngjashme