Kryefjala Logo

“Sunir”, qendra solarium që do të sjellë në Tiranë standartet ndërkombëtare

1 vit më parë

Klientët elitarë të qëndrave të bukurisë prej kohësh po e prisnin një lajm si ky. Hapjen e një salloni gjigand trajtimesh estetike që do e vendosin Tiranën në një nivel me Milano-Paris-London. Shtrirë në një sipërfaqe prej 200 metrash katrorë, qëndra e bukurisë “Sunir” gjendet në një nga zonat më të preferuara te Tiranes, pikërisht Kompleksi Delijorgji. “Sunir” ka në emër dhe në koncept magjinë e diellit dhe energjinë për sukses te Ir (emri i themelueses të kësaj qendre).

“Sunir” që hap dyert me datë 21 shtator është një nga qendrat më të mëdha të solarit në rajon.
Tendenca e të qënit me lëkurë bronx në dimër dhe në verë vjen nga plazhet e Kalifornisë, ku lëkura ngjyrë bronx, flokët e bollshëm dhe dhëmbët e bardhë jane simbol i ëndrrës amerikane.

1E681CCB A460 4E98 9762 62EE3A22CED2

Tashmë kjo mundësi do të jetë edhe në Tiranë fale qëndrës solarium “Sunir”.
Trajtimet do të mbikqyren nga dhjetë vajza profesioniste te diplomuara në këtë fushë, të cilat do të sjellinnmë të mirën për klientët falë përvojës së tyre por edhe trajnimeve në vazhdimësi.

Nëse ndalemi te aparaturat në Sunir, do të përmendim ajkën e standarteve të bukurisë: SHR Germany, lazer diode 808, lazer tatto ND, yag – lazer, hydrofacial beayty master, kavitation Sk13, Hifu.

Ne ju prezantojmë me më të mirët dhe nuk presim falenderime, të promovojmë bukurinë si në rastin e Qendrës “Sunir” është kënaqësi.

B76084E8 E7AE 4A33 9112 4D3C01AC3BE0

001B440F 90C7 4F5E 8A19 3FDF477AD38F

Të ngjashme