Sot nis një javë e re por mbyllet muaji shkurt.Çfarë shkruan për ju Paolo Fox

9 muaj më parë

Dashi

Është një periudhë shumë e lulëzuar për ndjenjat, por kujdes, njerëzit vështirë se ndryshojnë. Në punë duket se ka ardhur momenti për mundësi të reja.

Demi

Në dashuri, kur ka të bëjë me paratë, gjërat prishen. Përdorni qetësinë dhe durimin. Sot ka shumë mosbesim në ajër, vlerësojeni mirë dhe mos merrni vendime të nxituara.

Binjakët

Hëna, Mërkuri dhe Saturni janë të gjithë në favor dhe dita do të fillojë në drejtimin e duhur. Nëse për disa kohë keni pasur procese gjyqësore apo përplasje në punë, mund të ketë një armëpushim.

Gaforrja

Është dita e fundit e shkurtit dhe një fazë shumë më e mirë për dashurinë po hapet për ju. Në punë, një marrëveshje e mëparshme mund të duhet të ridiskutohet midis marsit dhe majit.

Luani

Sot Hëna është në opozitë, ndaj përpiquni të jeni të kujdesshëm. Nga ana tjetër, një ditë shumë produktive në punë: mund të jeni shumë më kreativë dhe operacionalë.

Virgjëresha

Nëse ka probleme në dashuri, kjo është dita e duhur për t’i përballuar dhe kapërcyer ato. Në këto ditë, do të jetë gjithashtu e rëndësishme të kontrolloni performancën e punës suaj.

Peshorja

Muaji përfundon me Hënën padyshim të favorshme për ju, përfitoni nga ajo për dashuri. Në punë do ju duhet të kapërceni një problem të madh, ndaj mos e lëshoni përqëndrimin.

Akrepi

Dita e fundit e muajit pak e lodhshme, përpiquni të rikuperoni dhe dashuria do t’ju buzëqeshë. Ka të ngjarë që në punë t’ju mungojë njëfarë përqendrimi për shkak të stresit.

Shigjetari

Në këtë ditë të mrekullueshme në fund të muajit do të ketë vend për çifte dhe dashuri. Nëse keni vonuar një punë ose dorëzim vitin e kaluar, tani është koha për të arritur.

Bricjapi

Ka ende shumë planetë në anën tuaj sot, dashuria po lulëzon. Në një kohë të shkurtër do t’ju duhet të bëni disa zgjedhje të rëndësishme për jetën tuaj.

Ujori

Edhe sot është një fazë e qartë përmirësimi për punën dhe ndjenjat tuaja, shfrytëzojeni.

Peshqit

Dielli dhe Jupiteri janë në shenjën tuaj, mos i nënvlerësoni dashuritë e reja që mund të lindin. Ka edhe një ndikim pozitiv në punë: mundësi të reja janë në horizont, shihini me kujdes.

Të ngjashme