Sot lexojmë astrologun Paolo Fox nën çadra

6 muaj më parë

Dashi-Koha për të rizbuluar pak pasion në dashuri dhe për të përjetuar emocione të bukura.
Nëse jeni beqarë është më mirë të mos zgjidhni persona dhe situata të komplikuara. Ka një lajm në punë.

Demi-Kujdes nga shpenzimet e tepërta që po sjellin pak stres në jetën tuaj private. Në punë ka shumë angazhime por përpiquni të mos i kushtoni gjithë kohën punës.

Binjakët-Sot ka një moment të vogël shqetësimi për shkak të lodhjes së akumuluar dhe një humor disi të paqëndrueshëm.
Vëmendje në dashuri por edhe në punë ku ka një dëshirë të madhe për t’u rebeluar.

Gaforrja-Në dashuri vjen një moment i mirë për të gjetur qetësinë dhe për të ndërtuar një të ardhme në çift.
Në punë çdo gjë po ecën mirë falë një ndërthurjeje të bukur planetare që do ju befasojë.

Luani-Kjo e martë është paksa e veçantë edhe nëse pas një momenti vështirësie ka pak qetësi si në dashuri ashtu edhe në punë. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe mos u pushtoni nga ankthi.

Virgjëresha-Kjo ditë do t’ju frymëzojë për të kërkuar stimuj të rinj në dashuri dhe në punë. Së shpejti do të ketë lajme interesante, por tani për tani duhet të bëjmë pak durim.

Peshorja-Mos kini frikë të kërkoni ndihmë nëse jeni duke përjetuar një moment vështirësie emocionale. Ka shumë njerëz të cilëve mund t’u besoni, ndaj mos u mbyllni.

Akrepi-Në dashuri gjithçka shkon mirë por në punë ka disa probleme për të zgjidhur. Sidoqoftë, mos u frikësoni, sepse do të jeni në gjendje të merrni gjithçka që dëshironi.

Shigjetari-Sot fillon me një rikuperim të mirë psiko-fizik.
Më në fund ndiheni plot energji dhe me një dëshirë të madhe për të bërë, përpiquni të shfrytëzoni sa më shumë këtë moment për të bërë diçka të bukur me ata që doni.

Bricjapi-Kushtojini vëmendje situatave të paqarta në dashuri sot.
Kuptoni se çfarë dëshironi dhe në punë do të keni vendime të rëndësishme për të marrë.

Ujori-Zakonisht ju përdorni gjithmonë kokën për të marrë vendime të rëndësishme, tani ka ardhur koha të përdorni edhe pak instinkt. Jini të durueshëm nëse gjithçka nuk vjen aq shpejt sa keni shpresuar.

Peshqit-Më në fund do të mund të përfundoni të gjitha çështjet e pazgjidhura. Në punë, është koha t’i tregoni të gjithëve vlerën tuaj.

Të ngjashme