Sipas horoskopit,partneri juaj ideal është kështu:

7 muaj më parë

Dashi
Juve ju duhet dikush që është gati dhe i gatshëm të ju japë gjithë mbështetjen e mundshme që ju të arrini suksesin. Si njerëz shumë punëtorë që jeni, ju duhet dikush të ua bëjë të ditur se duhet edhe pak pushim, jo vetëm punë .

Demi
Duke qenë se ju jepni gjithmonë 100% në çdo gjë që bëni, ju nuk keni kohë për dikë që nuk përqëndron të gjithë energjitë e tij në një projekt ose në marrëdhënien tuaj.

Binjakët
Në të gjitha fushat e jetës tuaj, ekuilibri është i domosdoshëm. Ju keni një përsonalitet të paqëndrueshëm por i cili është i adaptueshëm me të gjithë personat.

Gaforrja
Emocionet janë pjesë e rëndësishme e qenies suaj. Ato janë forca që i jep formë ditës tuaj, që kur zgjoheni e deri kur të vendosi prapë kokën në jastëk. Ju meritoni dikë që kupton se emocionet tuaja janë të natyrshme.

Luani
Ju doni të jeni gjithmonë në qendër të vëmendjes. Kjo ndodh se ju keni aftësitë e duhura për të përballuar çdo audencë.

Virgjëresha
Besnikëria mbi çdo gjë tjetër. Çdo person në jetën tuaj duhet të jetë po aq besnik sa jeni ju.

Peshorja
Gjërat e vërteta dhe të bukura janë të rëndësishme për ju. Do të ishte e përkryer nëse do të gjenit dikë që ka vlera të ngjashme me ju.

Akrepi
Partneri ideal do të ishte dikush që ndihet i mbrojtur nga ju, dikush që nuk ka shpirtin e autoritarizmit, dhe dikush që është shumë i duruar kur ju acaroheni.

Shigjetari
Pa dyshimin më të vogël, partneri juaj duhet t’ju përqafojë spontanisht. Ata duhet të jenë të pavarur ashtu si ju, dhe të ndihet mirë kur ju jeni bashkë.

Bricjapi
Edhe pse ju jeni pesimist për dashurinë, kjo nuk duhet t’iu ndalojë të gjeni dikë që jep më të mirën për ju. Ata duhet të jenë të qëndrueshën.

Ujori
Ju duhet të kërkoni dikë që është po aq i orientuar sa ju vetë jetë. Duhet të gjeni dikë që ju dhuron dashuri dhe mbështejte, si dhe dikë që pëlqen të bëjë të njejtat gjëra me ty në kohën e lirë.

Peshqit
Nëse gjeni dikë që do t’ju mbajë me këmbë në tokë, lidhja juaj do të ishte perfekte për të dy.

Të ngjashme