Kryefjala Logo

Sido të vijë puna,mos ja thoni kurrë këto gjëra shenjave të horoskopit

11 Qershor, 2022 | 12:55 pm

Të gjithë kemi diçka inat,një frazë,një shprehje që nuk e durojmë dot dhe na irriton.
Kështu ndodh edhe me shenjat tona të horoskopit dhe ne sot kemi zbuluar çfarë irriton secilën shenjë.

Dashi-“Ti nuk je fare korrekt”
Dashi bën një mijë gjëra në një ditë dhe në mënyrë të pashmangshme, nuk është kurrë korrekt prandaj.

Demi-“Të kam tradhëtuar”
Demi është një shenjë shumë besnike,të marrë vesh se është tradhëtuar do ta çmendë.

Binjakët-“Ti nuk je i/e lezetshëm”
Kur ata janë me miqtë, ata i kënaqin të gjithë me humorin e tyre
dhe duke u thënë se ata nuk janë të lezetshëm për ta është një gjë e keqe.

Gaforrja-“Nuk të dashuroj”
Gaforrja dashuron me gjithë zemër dhe kur partneri I thotë se nuk e do më,i shembet bota sipër.

Luani-“Ke dështuar”
Do të jetë gjithmonë më i miri ndaj nëse i thua se ka dështuar,i ke thënë gjënë më të keqe të mundshme.

Virgjëresha-“Dorëzohu”
Nëse nuk doni që ta zemëroni, do të ishte më mirë të mos e këshilloni kurrë që të dorëzohet,as që e koncepton si fjalë.

Peshorja-“Ç’është kjo e veshur”
Peshorja ka stilin e vet, por shpesh nuk kuptohet ndaj kjo shprehje është diçka që nuk tolerohet nga ana e tyre.

Akrepi-“Nuk je tipi im”
Kjo është një fyerje e vërtetë ndaj tij, është sikur ti nuk i njeh aftësitë e tij të pabesueshme të joshjes.

Shigjetari-“Rrimë në shtëpi më mirë ”
A i thuhet një shenje që adhuron të dalë dhe të eksplorojë kjo shprehje ?

Bricjapi-“Ke ndonjë lek borxh?”
Bricjapi i ruan mire lekët ndaj nëse nuk ke ndonjë hall vërtet të madh,mos i kërko borxh.

Ujori-“Do jem gjithmonë me ty”
Ujori është një shenjë e pavarur,ata që duan të kalojnë ditë të tëra me të, pa e lënë atë madje për asnjë moment, konsiderohen mbytës nga ana e tyre.

Peshqit-“Kam dëgjuar fjalë jo të mira për ty”
Gjykimi i të tjerëve për Peshqit është shumë i rëndësishëm, veçanërisht për njerëzit që u interesojnë.
Kjo fjali i bën ata të ndihen shumë keq.

Të ngjashme