Kryefjala Logo

Si sillen shenjat e horoskopit kur ju urrejnë

28 Qershor, 2022 | 11:46 am

Çdokush kam mënyrën e vet të të urryerit dikë dhe sigurisht që shenja e horoskopit që ti ke ndikon.
Sot ju zbulojmë si sillet çdo shenjë e horoskopit kur ju urren.
Gjithsesi,ne nuk nxisim urrejtje,madje është një ndjenjë që askush muk duhet ta rrisë brenda vetes.

Dashi-Ata ju injorojnë në fytyrë dhe bëjnë sikur nuk ekzistoni.
Demi-Ju japin shikime të ndyra dhe flasim keq për ju me njerëz të tjerë.

Binjakët-Janë me dy fytyra dhe nëse ju urrejnë mund të aktrojnë sikur ju duan.
Gaforrja-Ju shmangin ju dhe prezencën tuaj.Do braktisin çdo ambient që mund të jeni bashkë

Luani-Ata do të kenë frikë nga ju dhe nuk do të flasin kurrë me ju.
Virgjëresha-Ata thjesht do t’jua bëjnë të ditur dhe do të sillen sikur nuk ia vleni për vëmendjen apo kohën e tyre.

Peshorja-Ata do të humbasin lehtësisht durimin ndaj jush dhe do të gjejnë miq të rinj.
Akrepi-Ata do t’ju thonë drejtpërdrejt se nuk i pëlqeni.

Shigjetari-Ata do të bëjnë një skenë, do t’ju bërtasin, do t’jua thonë në fytyrë me ulërima se ata bënë gjithçka për ju.
Bricjapi-Ata do të fillojnë t’ju shqetësojnë dhe do t’ju shënjestrojnë për gjithçka.

Ujori-Ata nuk do t’jua thonë , por do t’ju lënë të hamendësoni pse nuk ju flet më.
Peshqit-Do distancohen nga ju dhe do mërziten shumë.

Të ngjashme