Kryefjala Logo

Si mbyllet java e parë e vitit me astrologun Paolo Fox

8 Janar, 2023 | 10:56 am

Dashi-Yjet sot ju këshillojnë të mos merrni vendime të nxituara në dashuri.
Në punë është më mirë të mos e teproni dhe të përpiqeni të rikuperoni pak energji duke shkëputur kokën nga angazhimet tuaja.

Dem-Në dashuri do të ishte më mirë të mos shikonit gjithmonë pas dhe të pendoheni për dashuritë e vjetra që tani janë zhdukur.
Në punë vazhdoni të angazhoheni sepse kënaqësitë janë gati të vijnë.

Binjakët-Kjo ditë flet për emocionet dhe marrëdhëniet me të tjerët, ndaj mos u mbyllni në shtëpi.
Në punë, mbani një sy vetëm te financat dhe kujdesuni pak më mirë për mirëqenien tuaj.

Gaforrja-Sot qielli flet për disa momente tensioni ndaj përpiquni të qëndroni të qetë me nervat tuaja.
Përsa i përket punës, ju po u tregoni të gjithëve se çfarë vleni. Vazhdoni kështu.

Luani-Sa ditë e bukur për dashurinë, organizoni diçka të këndshme me partnerin tuaj dhe për një herë, lini mënjanë punën dhe angazhimet profesionale.
Relaksohuni.

Virgjëresha-Ka nevojë të kapërceni të kaluarën dhe problemet e saj dhe të shikoni përpara në dashuri.
Në punë jeni gjithmonë super produktivë, por, ndoshta, duhet të pushoni për pak.

Peshorja-Mos u pushtoni sot nga mendimet negative, vëzhgoni dashurinë në mënyrë më objektive dhe mos e fashoni kokën përpara se ta thyeni.
Lajmet vijnë në punë por ne duhet të vazhdojmë të angazhohemi.

Akrepi-Ju keni dhuratën e madhe të dini të dëgjoni të tjerët, përdorni atë për të kuptuar se kë keni përpara dhe nëse ata mund të jenë pjesë e jetës suaj apo jo. Kënaqësitë e mëdha vijnë në punë.

Shigjetari-Zemra juaj është gjithmonë e ndarë mes disa njerëzve, por tani ka ardhur koha për të zgjedhur. Në punë keni nevojë për pak pushim përpara se të ktheheni në punë. Vetëm kujdes mos shpenzoni shumë.

Bricjapi-Nëse kohët e fundit jeni zhgënjyer në dashuri, mos e humbni zemrën dhe mos e humbni shpresën.
Në punë ju presin mundësi të mëdha për t’u kapur në fluturim.

Ujori-Ju dëshironi të ndryshoni diçka në dashuri, por duhet të kuptoni se cilat janë rrënjët e pakënaqësisë suaj. Në punë vazhdoni me këtë përkushtim dhe do të arrini shumë.

Peshqit-Dashuria po lulëzon sot dhe do të mund të shijoni pak relaksim me partnerin tuaj. Në punë, tërhiqeni pak spinën, edhe sepse tashmë i keni treguar të gjithëve se çfarë vleni.

Të ngjashme