Kryefjala Logo

Si mbyllet fundjava e di vetëm astrologu Paolo Fox

26 Mars, 2023 | 11:02 am

Dashi-Tregohuni të kujdesshëm sepse sot do ju pushtojë pak dyshimi në dashuri, ndoshta duhet ende të kuptoni nëse do të ndjeni vërtet diçka për partnerin apo jo. Për sa i përket punës, kënaqësitë e mëdha vijnë pas një periudhe përpjekjeje.

Demi-Në këtë ditë do të jetë e nevojshme t’i përballoni problemet në çift me kthjelltësi dhe pa u kapur nga emocionet. Në punë kujdes nga çdo keqkuptim me kolegët.

Binjakët-Sot dashuria do t’ju ndriçojë ditën duke ju dhënë emocione të bukura.
Në punë mund t’ju shpërqendrojnë lehtësisht, por përpiquni të mos e humbni shumë përqendrimin.

Gaforrja-Sot ndihesh veçanërisht emocional dhe ke një dëshirë dhe nevojë të madhe për dashuri.
Për sa i përket punës, kushtojini vëmendje fjalëve, dikush mund të ofendohet dhe harmonia e ekipit është në rrezik.

Luani-Kjo ditë nis pak me lëvizje të ngadalta por dashuria e të dashurve do ju bëjë të ktheheni plot energji.
Në punë keni gjithmonë shumë gjëra për të bërë, por përpiquni të shijoni edhe pak kohë të lirë.

Virgjëresha-Në dashuri është më mirë të bëni kujdes me fjalët sot, rrezikoni një sherr të fortë.
Në punë mos u nervozoni nëse të tjerët nuk do t’ju dëgjojnë, për këtë herë është më mirë ta lini të shkojë.

Peshorja-Në këtë ditë duhet të shkëputeni nga gjithçka dhe të përpiqeni të rimbushni bateritë tuaja.
Në dashuri keni nevojë për një prani më të madhe dhe puna po ju merr gjithë kohën që keni në dispozicion.

Akrepi-Sot keni një nevojë të fortë për ndryshim, kështu që kënaqni nevojën tuaj si në dashuri ashtu edhe në punë. Mundohuni të ndryshoni zakonet tuaja dhe do të shihni që humori juaj do të rritet sërish.

Shigjetari-Në këtë ditë ka pak humor të keq, sidomos në jetën private.
Por, përpiquni të sqaroni se çfarë nuk shkon me partnerin tuaj dhe në punë lëreni veten të frymëzoheni nga krijimtaria juaj.

Bricjapi-Sot duhet t’i japim pak më shumë hapësirë ​​dashurisë dhe kultivimit të momenteve më të dashura.
Është një kohë e vështirë në punë por duhet të shtrëngoni dhëmbët.

Ujori-Tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse dikush do të përpiqet të vendosë shkopa në rrotat tuaja.
Në punë, ka shumë për të bërë, kështu që bëni pak më shumë përpjekje.

Peshqit-Kjo është një ditë e zbulimeve të dashura, ndaj mos kini frikë të flisni me partnerin tuaj dhe të tregoni se si ndiheni. Në punë është koha optimale dhe filloni të bëni plane të sakta për të ardhmen.

Të ngjashme