Kryefjala Logo

Si do të nisë java e re?Jo njësoj për të gjithë,kjo është e sigurt

7 Mars, 2022 | 3:26 pm

Dashi

Mos gërmoni për të shkuarën në historinë tuaj të dashurisë. Jini të durueshëm nëse po përjetoni një romancë me Akrepin dhe Ujorin. Ndërsa në punë, do të merrni lajme të mira, por pasdite mund të përballeni me tensione.

Demi

Sot duhet të lini zemrën tuaj të lirë për të përjetuar disa momente të këndshme. Hëna është në shenjën tuaj. Edhe në punë ka përfunduar faza negative, por duhet të përpiqeni të kapërceni një konflikt të fortë.

Binjakët

Disa cështje shqetësuese në dashuri, kalojini me butësi. Ata që janë bashkë prej kohësh, mund të bëjnë plane për të ardhmen. Ndërsa në punë mund të merrni një propozim për ndryshim posti. Nga ana tjetër, bëni kujdes nga shpenzimet në shtëpi.

Gaforrja

Dita do të jetë mjaft pozitive për ju. Do të keni takime të favorshme dhe ide të mira në punë.

Luani

Sot mund të mërziteni, sidomos nëse po përjetoni një histori dashurie me një person të shenjës së Demit. Në punë duhet të kërkoni zgjidhje, edhe nëse jeni me kohë të pjesshme.

Virgjeresha

Dashuria filloi me diskutime këtë muaj, por këto ditë do të rikuperoheni. Po vjen një moment i rëndësishëm në punë, por pozitiv për ata që duan sfida.

Peshorja

Këto ditë do të kapërceni të gjitha problemet në dashuri. Kujdes nga projektet afatgjata në punë.

Akrepi

Dy ditët e ardhshme nuk do të përjetoni momentet më të mira në dashuri pasi mund të keni konflikte. Në punë jeni të hutuar ndërsa duket se jeni në pritje të një konfirmimi për një marrëveshje.

Shigjetari

Kjo është ditë interesante në dashuri. Niseni ditën duke u kujdesur për veten pasi rreth orës 09:00 mund të takoni dikë të vecantë. Në punë problemet mund të kapërcehen, megjithatë dita mund t’ju japë disa avantazhe.

Bricjapi

Dashuria sot është interesante për këdo që është në një lidhje, veçanërisht për ata që kanë qenë në tension dhe kanë përjetuar konflikte së fundmi. Në punë ka pak dyshime, mund t’ju duhet të bëni një zgjedhje të rëndësishme.

Ujori

Në dashuri, këto ditë janë të përshtatshme për të diskutuar tema të rëndësishme. Në punë, shumëkush do të duhet të bëjë një zgjedhje. Përgatituni për një situatë konfuze.

Peshqit

Angazhimet e reja mund të kenë të bëjnë me një të ardhme të rëndësishme. Në punë mund të përballeni me diskutime, por ju vërtet dëshironi ta bëni atë.

Të ngjashme