Kryefjala Logo

Shpejt e shpejt shohim çfarë ka për ne sot astrologu Paolo Fox

2 muaj më parë

Dashi-Ka ende disa probleme për të zgjidhur lidhur me mosmarrëveshjet financiare apo ligjore. Pavarësisht kësaj, qielli i sotëm në disa mënyra është çlirues dhe na lejon të ecim përpara. Afërdita e favorshme krijon kushte më të mira për të ringjallur çiftin.

Demi-Kjo ditë është në anën tuaj dhe të çon në fillimin e ndryshimeve të rëndësishme që do të japin fryte muajin e ardhshëm. Në dashuri ka ende disa dyshime por nga tetori do arrini të zgjidhni gjithçka.

Binjakët-Ka pak trazira në ajër, kini kujdes. Yjet flasin për një situatë pasigurie në dashuri dhe gjithashtu një distancë të caktuar. Përpiquni t’i zgjidhni së shpejti problemet e zemrës sepse tetori nuk do të jetë muaji ideal për dashurinë.

Gaforrja-Në punë mund të ketë më shumë vështirësi për të bërë ose disa projekte të reja shumë sfiduese për t’u përballur. Dhe nëse puna po ju merr pothuajse të gjithë kohën, mund të gjeni pak pasion në dashuri.

Luani-Ju pëlqejnë sfidat dhe së fundmi keni pranuar një sfidë shumë të vështirë, por që ka filluar të japë fryte. Puna kërkon shumë përpjekje, por ne duhet të vazhdojmë të luftojmë. Në dashuri do ju duhet të merrni një vendim për të ardhmen e çiftit.

Virgjëresha-Këto janë ditë shumë të ngarkuara dhe stresuese për ju, ju ndiheni sikur do të flini duke menduar për gjithçka që duhet të bëni të nesërmen. Megjithatë, përpiquni të gjeni një moment kohe për të gjetur pak qetësi dhe paqe. Kini kujdes edhe në dashuri.

Peshorja-Keni nevojë për pak qetësi pasi muajt e parë të vitit të jetuar me shumë presion. Dëshira për të kompensuar kohën e humbur është e madhe dhe gjithashtu për të gjetur sërish dashurinë. Takimet e reja me Binjakët dhe Ujorin janë të mira.

Akrepi-Këto ditët e fundit mbizotëron një ndjenjë nervozizmi. Kini kujdes të vlerësoni me kujdes personat që ju rrethojnë si në punë ashtu edhe në jetën private. Dhe nëse ka ndonjë që punon kundër jush, largojeni nga jeta juaj.

Shigjetari-Ndonjëherë ju duhet të ndaleni dhe të reflektoni për të ardhmen tuaj. Ky është një nga ato momente. Kini kujdes për disa vonesa në punë sot, dita është e lodhshme por përpiquni të gjeni pak energji pozitive në dashuri.

Bricjapi-Ky qiell është shumë i bukur dhe ju lejon të çliroheni nga një barrë dhe të bëni zgjedhje vendimtare për të ardhmen tuaj. Në dashuri, nëse jeni beqarë, lëreni veten të pushtoni nga emocione të reja.

Ujori-Jeni pak i trullosur dhe doni të ndryshoni jetën tuaj nga të gjitha këndvështrimet. Kujdes në dashuri sepse ka ende shumë pavendosmëri.

Peshqit-Marrëdhënie të bukura me Gaforren, Akrepin dhe Bricjapin. Përballë Merkurit krijon huti dhe vonesa dhe nuk ndiheni më rehat në punë si dikur. Jini të durueshëm sepse së shpejti do të gjeni një marrëveshje dhe Saturni në shenjën tuaj forcon marrëdhëniet me të tjerët.

Të ngjashme