Kryefjala Logo

Shi apo diell këtë të diel?Flet astrologu Paolo Fox

29 Maj, 2022 | 1:08 pm

Dashi-Nëse qëndroni mbyllur në shtëpi do humbisni mundësinë të njihni dikë interesant.Filloni të dilni për mundësi të reja.

Demi-Në dashuri ndodheni në dilemë.Janë dy persona që ju kërkojnë dhe ju duhet të zgjidhni.Mendohuni mirë..

Binjakët-Një miqësi mund të rezultojë në diçka më shumë,e çuditshme si e keni pasur para syve gjithë kohës dhe vetëm tani e vutë re.

Gaforrja-Ndiheni paksa të shkëputur nga partneri nëse diçka nuk shkon më mirë flisni për këtë menjëherë ose lëreni të shkojë.

Luani-Ndonjëherë keni vështirësi ta kuptoni por në dashuri shumë shpejt do të vijnë kënaqësitë e merituara.

Virgjëresha-Mund të krijoni vërtet diçka të rëndësishme nëse keni në krah personin e duhur, idetë tuaja do të rezultojnë të suksesshme.

Peshorja-Nëse jeni në një lidhje që vazhdon prej disa kohësh mund të mendoni edhe ta zyrtarizoni por flisni njëherë me partnerin se nuk i dihet.

Akrepi-Favorizohen njohjet dhe lidhjet e reja por nuk përjashtohen as disa projekte që do ju sjellin kënaqësi.

Shigjetari-Sot favorizohen çiftet që e duan njëri-tjetrin dhe që dëshirojnë të planifikojnë diçka të bukur për të ardhmen.

Bricjapi-Nëse keni një marrëdhënie të qëndrueshme do të dëshironi t’i jepni ngjyra jetës në çift.Filloni nga puna.

Ujori-Mund të bëni një njohje të mirë këto ditë ndaj mos kini frikë ta lini veten të shkojë pas një kapitulli të ri.

Peshqit-Urime!Ju mund të gjeni vërtet një shpirt binjak sepse kjo është një periudhë e mirë për zemrat e vetmuara..

Të ngjashme