Kryefjala Logo

Shenjës që i troket dashuria para fundit të janarit

9 Janar, 2024 | 9:06 am

Marrëdhëniet tona janë të lidhura me lavdi.

Janari i vitit 2024 është aq i mbushur me tranzite pozitive dhe mahnitëse, saqë mund të përfundojmë duke tronditur veten thjesht sepse nuk mund ta mohojmë se jemi me kaq shumë fat.

•Dashi

Po, është e drejtë … e dinit se do të ndodhte. Ju prireni t’i ndjeni këto gjëra paraprakisht dhe duket se gjatë janarit të 2024-ës, të gjitha fantazitë për dashurinë që keni pasur vitin e kaluar po bëhen realitet pikërisht në krye të vitit të ri. Ju keni shumë energji të Marsit që ju mbështet dhe me Merkurin që shkon drejtpërdrejt në të parën e vitit, është sikur më në fund ‘ju rikthehet zëri’ … dhe planifikoni ta përdorni.

Atmosfera e Marsit është atje për t’ju mbajtur të fortë në mënyra që vetëm Dashi mund t’i përballojë, dhe kjo do të thotë që ju gjithashtu mund të jeni duke kaluar nëpër një lloj transformimi personal. Ju e dini mirë se dashuria tani është një lojtar i fuqishëm në jetën tuaj, por nuk dëshironi që ajo t’ju pushtojë mendjen. Ju dëshironi të shijoni këtë dashuri të re dhe të bukur, por dëshironi të ruani njëfarë kontrolli. Kanë ikur ditët kur ju dorëzoheni pa i menduar gjërat më parë.

Pra, janari i 2024 sjell idenë e romancës inteligjente. Me sezonin e Bricjapit që sundon shumicën e muajit, do ta dini se qasja juaj është llogaritëse dhe korrekte. Pse të shqetësoheni për t’u përfshirë nëse nuk mund të parashikoni të paktën pak nga ajo që do të ndodhë? Jeta është plot me surpriza dhe ju e kuptoni këtë, por gjithashtu dëshironi të jeni të përgatitur emocionalisht, fizikisht dhe mendërisht. Po bën gjënë e duhur, Dashi.

Të ngjashme