Kryefjala Logo

Shenjë pas shenje,këto janë parashikimet e Paolo Fox

22 Dhjetor, 2022 | 10:40 am

Dashi-Tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse sot nuk jeni shumë të bindur për ndjenjat tuaja, sidomos në pjesën e parë të ditës.
Ka ende disa çështje të pazgjidhura në punë, por mos u nervozoni.

Demi-Fatkeqësisht nuk e keni gjetur ende dashurinë e jetës suaj, por mos u dëshpëroni, shijoni dashurinë e njerëzve tuaj të dashur gjatë festave.
Gjithçka po shkon mirë në punë edhe nëse dëshironi të bëni gjithmonë më shumë.

Binjakët-Ka diçka që nuk ju lejon të lini veten në dashuri, përpiquni të kuptoni se nga vjen ky bllokim.
Në punë, gjithçka mbetet e qëndrueshme.

Gaforrja- Në dashuri nuk ka ende siguri absolute edhe nëse viti i ri do të sjellë siguri të reja.
Në punë jeni të kënaqur por nuk ka ardhur ende koha për të shkëlqyer.

Luani-Hëna është gati të hyjë në shenjë kështu që përgatituni të përjetoni emocione unike.
Në punë jeni të respektuar nga të gjithë, vazhdoni kështu.

Virgjëresha-Në dashuri ka pak shqetësim por përpiquni të reagoni.
Në punë mund të jeni viktimë e zilisë nga kolegët.

Peshorja-Dashuria po lulëzon, sidomos pas atij takimi që duket se ju ka ndryshuar jetën.
Ka mundësi të mëdha karriere në punë.

Akrepi-Në dashuri ka shumë eufori ndaj organizoni diçka të këndshme me partnerin.
Në punë nuk jeni plotësisht të kënaqur por nuk duhet të humbisni durimin.

Shigjetari- Në dashuri vjen koha për të shijuar pak qetësi dhe në punë duhet të bëni një pushim për të rimbushur pak bateritë.

Bricjapi-Qielli i sotëm flet për mundësi të reja si në aspektin personal ashtu edhe në atë profesional.
Në punë ju duhet vetëm të zgjidhni se në cilën rrugë të shkoni.

Ujori-Qielli i sotëm është i bukur për të përjetuar emocionet në maksimum.
Në punë duroni sepse do të ketë një mënyrë për të arritur më shumë.

Peshqit-Mundësitë e bukura vijnë në dashuri, ju takon vetëm të dilni përpara. Në punë do mund të gjeni një mënyrë për të bërë karrierë dhe për të marrë kënaqësi të madhe.

Të ngjashme