Kryefjala Logo

Shenjë pas shenje,është ky parashikimi i astrologut Paolo Fox

8 Nëntor, 2022 | 10:53 am

Dashi-Bëni kujdes në dashuri sepse Afërdita është kundër dhe mund të sjellë shumë nervozizëm.
Në punë dhe në dashuri, do të ketë rrezik të debatoni me të tjerët.

Demi-Në dashuri mund të ketë tensione ndaj më mirë të mos e provokoni shumë partnerin.
Në punë rrezikoni më shumë dhe u tregoni të gjithëve se për çfarë jeni të aftë.

Binjakët-Përpiquni të mos keni një histori dashurie paralele sepse do t’ju kthehet mbrapsht.
Në punë bëni kujdes të mos prishni marrëdhëniet me të tjerët vetëm për një keqkuptim të vogël.

Gaforrja-Në dashuri mund të ketë probleme me partnerin por mos u mundoni nga mendimet negative.
Në punë keni plot gjëra për të bërë.

Luani-Je shume i lodhur kohet e fundit por mos u shqeteso sepse së shpejti do të ketë një shplodhje të mirë.
Në punë është koha për llogari.

Virgjëresha-Kushtojini vëmendje sepse kjo periudhë është shumë kërkuese për ndjenjat.
Në punë gjithçka shkon mirë por ju dëshironi një hap cilësor.

Peshorja-Në dashuri keni nevojë për pak më shumë tolerancë dhe në punë mos u shqetësoni sepse kënaqësia është afër.

Akrepi-Përpiquni të qëndroni larg diskutimeve rreth dashurisë.
Në punë mund të ketë pengesa të vogla për të kapërcyer.

Shigjetari-Në dashuri vjen koha për lajme, por gjithmonë përpiquni të përdorni kokën në zgjedhjet tuaja.
Në punë bëni kujdes që të mos hyni në debate boshe me kolegët.

Bricjapi-Në dashuri qielli jep mundësi të mira, por gjithçka varet nga ju.
Mundohuni të jeni më të sinqertë për atë që dëshironi vërtet dhe në punë do ketë një mënyrë për të fituar pak më shumë.

Ujori-Në dashuri ka pak nervozizëm por mos u dorëzo para ankthit.
Në punë mund të jeni pak të hutuar ndaj tregoni kujdes.

Peshqit-Sot do të keni mundësi të bëni takime interesante prandaj hapeni zemrën pasi edhe në punë do të arrini të kapërceni të gjitha sprovat.

Të ngjashme