Kryefjala Logo

Shenjat me më fat në dashuri për verën 2022

20 Maj, 2022 | 1:23 pm

Nëse keni fatin ti përkisni një nga shenjat si më poshtë atëherë do të keni edhe fatin e madh që këtë verë të njihni dashurinë e jetës suaj!

Na ndiqni:

1•Bricjapi
Jeni të sigurt se mendja juaj do të jetë shumë më e lirë nga puna,familja,miqësitë e humbura etj ndaj nuk do ta keni të vështirë të zhyteni në një histori dashurie e cila do t’ju bëjë vetëm mirë.

Do keni kohë për gjithçka,do jeni present për familjen,do dilni me miq dhe do shijoni çdo grimcë të kësaj vere mbushur me pasion për ju.
Ju jeni shenjë e ftohtë,por dielli do t’ju shkrijë.

2•Gaforrja
Do të vijë një periudhë dashurie dhe pasioni që do ta shijoni vetëm ju.
E rëna në dashuri tani do sjellë për ju një përvojë unike sentimentale që mund ti hapë rrugën horizonteve të reja.

Ju këshillojmë të shmangni aventurat sepse do të kërkoni një marrëdhënie të qëndrueshme jo diçka sezonale.

Të ngjashme