Kryefjala Logo

Shenjat e lindura për tu bërë milionera

2 vite më parë

1-Peshorja
Me Afërditën si udhëheqëse Peshoret janë të dhëna pas të bukurës dhe klasit të jetës.

Ju kërkoni gjithmonë më shumë nga vetja dhe nga njerëzit që ju rrethojnë.
Jeni lojtarë goli në ekip dhe dini si t’i mbani gjërat në ekuilibër.

Shanset për tu pasuruar janë të larta sepse idetë dhe puna nuk ju mungojnë!

2-Bricjapi
Dëshira juaj për të shijuar jetën e ëndrrave është arsyeja pse keni më shumë shanse se shenjat e tjera për të marrë statusin e miliarderit.

Ju problemet e punës i hani si kafshata buke dhe nuk ju trembin.
Bricjapët janë të suksesshëm në biznes sepse e lejojnë veten të ëndërrojnë dhe përdorin intuintën e tyre për të marrë përsipër rreziqe.

Të ngjashme