Kryefjala Logo

Shenjat e horoskopit të bëhen gati për parashikimin e astrologut Paolo Fox

11 Tetor, 2022 | 10:44 am

Dashi-Kjo e martë sjell disa shqetësime në çift ndaj tregoni gjithë durimin tuaj.
Në punë mund të ketë momente të vështira, ndoshta do të ishte më mirë të filloni të kërkoni diçka tjetër.

Demi-Ka diçka në dashuri që nuk funksionon.
Në punë do të ishte më mirë t’i përballonit problemet me guxim dhe vendosmëri.

Binjkët-Në dashuri evitoni debatet e shumta me partnerin dhe në punë me këtë hënë të bukur mund të bëni diçka më shumë.

Gaforrja-Nëse jeni në një çift për një kohë të gjatë mund t’ju duhet të përballeni me një debat të vogël.
Në punë ka kaq shumë lodhje për ju.

Luani-Në çift duhet shumë durim dhe vëmendje ndaj fjalëve.
Në punë tregohuni shumë të kujdesshëm me qëndrimet ndaj kolegëve.

Virgjëresha-Hëna është në anën tuaj, kështu që prisni lajme në sferën e dashurisë.
Në punë marrëdhënia me kolegët është shumë pozitive dhe do ju lejojë të arrini diçka më shumë.

Peshorja-Kjo ditë është ideale për dashurinë ndaj lëreni veten të shijojë gjithçka pa shumë hezitime.
Në punë ka disa ndryshime në pamje që duhet t’ju gjejnë gati.

Akrepi-Në dashuri mund të mendoni të filloni nga e para.
Në punë ka ende disa pyetje për t’u zgjidhur dhe që duhet të adresohen menjëherë.

Shigjetari-Jeni në një fazë rikuperimi në dashuri dhe në punë mund të merrni lajme të mira nëse vazhdoni me këtë qëndrim.

Bricjapi-Dita e sotme sjell emocione të bukura pas një periudhe disi nervoze për zemrën.
Në punë nëse keni biznes tuajin do të jenë ditë të ngarkuara.

Ujori-Do të ishte më mirë të mos hyni në debate me partnerin tuaj sot dhe të ruani diplomacinë e duhur në punë.

Peshqit-Dy ditë shumë të rëndësishme ju presin për ndjenjat.
Në punë nuk dëshironi të merreni me të tjerët pasi gjithmonë e keni ditur se vetëm jeni më mirë.

Të ngjashme