Kryefjala Logo

Shenjat e horoskopit që nuk janë aspak romantikë

7 Gusht, 2022 | 12:32 pm

Nëse vuani për romanticitet filmash apo shikoni si i dashuri shoqes bën gjëra që i juaji nuk i bën,mos u mërzisni.
Me siguri ai i përket kësaj shenje në horoskop:

1-Ujori
Ujori i ka të gjitha,inteligjent,ekstrovert,,me humor por i mungon romanticiteti!
Kur ata e kuptojnë se një lidhje ka filluar të bëhet e vështirë menjëherë izolohen nga partneri, gjë që nuk është shumë romantike.
Ata do të bëjnë gjëra për të shprehur dashurinë e tyre por për partnerin nuk do të jenë aspk romantike.
Ujori mund të kalojë lehtësisht te personi tjetër që i ngjalli admirimin.

2-Bricjapi
Një takim me një Bricjap mund të kthehet lehtësisht në një takim aspak të këndsh dhe kjo sepse për shenjën e Bricjapit,romanticiteti fillom dhe mbaron në krevat!
Romanca nuk bën pjesë në axhendën e tyre të zënë me gjëra të tjera.
Duhet të dini se nëse mundoheni të ‘hapni’ një Bricjap,do ta largoni menjëherë nga vetja.

Të ngjashme