Kryefjala Logo

Shenjat e horoskopit që do të tradhëtohen gjatë kësaj periudhe

1 vit më parë

Besimi do të thyhet së shpejti.
Miqtë do të shkëputin lidhjet e tyre me njëri-tjetrin dhe çiftet e njohura do të zbulojnë se njëri prej tyre po tradhton. Besnikëria del nga dritarja kur Urani troket në derë.

1-Gaforrja
Një mik apo bashkëpunëtor do të ‘flasë për ju’.
Ju mund të mos keni bërë asgjë të gabuar, por ata do t’ju përshkruajnë në një mënyrë të tillë që do të përfundoni duke u dukur si fajtori dhe gjithashtu do të vuani pasojat.

Miku/bashkëpunëtori juaj sapo ju ka hedhur poshtë ‘urës’ dhe ju duhet të mbijetoni tani.
Ju do të merrni një vendim dhe shoqëria juaj me këtë person do të marrë fund.
Por do t’ju dhembë, pasi nuk e kishit menduar se diçka e tillë mund të ndodhte.
Me sa duket ke gabuar Gaforre.
Ky person mendonte vetëm për veten e tij dhe tani i mbetet vetëm të shqetësohet nëse do të përballeni apo jo me sjelljen e tyre të dobët.

2-Peshorja
Kjo periudhë ju sjell një përvojë unike: Do të tradhtoheni paraprakisht!
Kjo do të thotë që ju keni një partner që e di se çfarë keni bërë dhe kjo mund të nënkuptojë se ata janë me ju,por ndjekin të gjitha gjurmët e mashtrimeve tuaja.

Nëse e keni tradhtuar bashkëshortin tuaj,ata e dinë!
Partneri juaj ka disa kohë që dyshon për këtë pabesi dhe ata e kanë konfirmuar vetëm së fundmi.

Do e gjeni veten përballë partnerit duke ju thënë se po ju tradhtojnë dhe se janë të dashuruar me këtë person të ri dhe se po ju lënë plotësisht.

A jeni gati të tradhtoheni nga personi që sapo keni tradhtuar?Si quhet kjo situatë ? Quhet katrori Uranit dhe mirë se vini në makthin tuaj!

Të ngjashme