Shenjat e horoskopit që do të kenë më shumë fat në muajin e dashurisë

6 muaj më parë

Bricjapi

Ju dhe partneri juaj do e doni dhe do e pranoni njëri-tjetrin, pavarësisht gabimeve dhe të metave që keni. Kjo do t’ju lejojë që të krijoni një lidhje më të fortë dhe më autentike.

Ujori

Më parë, personat e kësaj shenje përqendroheshin vetëm te partneri i tyre, duke lënë pas dore shpesh jetën dhe lumturinë e tyre. Tani ata do ta shohin dashurinë nga një këndvështrim ndryshe, e cila nuk do të interpretohet si një e tërë, por si një aspekt i një jete të lumtur.

Peshqit

Ka ardhur koha që të gjeni dikë që ashtu sikurse ju do të dijë t’ju vlerësojë. Do të bëni gjithçka për marrëdhënien tuaj, duke krijuar kështu një raport të cilin e keni kërkuar prej kohësh.

Akrepi

Keni përjetuar shumë marrëdhënie toksike dhe manipulative, por tashmë është koha të takoni një person që do t’ju tregojë vlerën tuaj të vërtetë. Do ta mësoni kuptimin e vërtetë të reciprocitetit dhe të vërtetës.

Luani

Do të mësoni të zotëroni egon tuaj, gjë e cila do të përmirësojë jetën tuaj sentimentale. Do të filloni ta perceptoni dashurinë në një mënyrë të re, do të jetë më shumë një përvojë jetësore, sesa diçka e orientuar drejt nevojave njerëzore.

Të ngjashme