Kryefjala Logo

Shenjat e ajrit,tokës,ujit dhe zjarrit të bëhen gati për parashikimin e Paolo Fox

1 vit më parë

Dashi-Bëni kujdes në dashuri sepse kjo ditë është paksa e diskutueshme. Në punë do shtyheni në rrugë të reja por kjo do ju bëjë të rriteni edhe më shumë.

Demi-Kjo është dita e mundësive të dashurisë ndaj mos u mbyllni në shtëpi.
Në punë do ju duhet të bëni shumë përpjekje sepse do jetë një javë shumë e ngarkuar.

Binjakët-Kujdes maksimal në dashuri sepse qielli nuk ndihmon nga pikëpamja ndjenjave.
Në punë do të ishte më mirë të filloni të kërkoni bashkëpunëtorë të rinj.

Gaforrja-Je pak e shqetësuar kohët e fundit, duhet të gjesh pak qetësi . Në punë keni nevojë për dyfish energji sepse jo të gjithë në ekipin tuaj punojnë aq shumë sa duhet.

Luani-Kjo ditë për dashuri është e bukur edhe nëse do të ketë më shumë mendime. Në punë duhet të bëni një pushim.

Virgjëresha-Kjo ditë është e përkryer për t’u marrë me diskutime dashurie madje edhe ato të pakëndshme.
Në punë ka shumë entuziazëm, mundohuni të mos e humbni.

Peshorja-Nëse jeni ndarë prej kohësh, duhet të filloni të shikoni përreth.
Patët një problem të vogël në punë por tani do të jeni në gjendje të zgjidhni gjithçka dhe të vazhdoni përpara.

Akrepi-Nëse jeni beqar shfrytëzojeni këtë ditë për të takuar njerëz të rinj. Në punë ka shumë mendime por vetëm për çështje të pasigurta ekonomike.

Shigjetari-Hëna edhe Venusi janë në favor, kështu që ndjenjat marrin dritën jeshile, sidomos nëse keni të bëni me dikë në Peshore. Një fazë e mirë rikuperimi fillon në punë.

Bricjapi-Ka diçka që nuk shkon me marrëdhënien tuaj.
Në punë duhet të filloni të lëvizni për të gjetur punë të reja.

Ujori-Përballuni menjëherë me problemet e çiftit dhe mos e shtyni.
Në punë është një periudhë pozitive që do ju çojë drejt një avancimi të mirë në karrierë.

Peshqit-Kjo ditë do të jetë shumë e bukur nga pikëpamja e ndjenjave. Mos e stresoni veten shumë në punë por përpiquni t’i merrni gjërat lehtë.

Të ngjashme