Kryefjala Logo

Shenja e horoskopit që ndihet e çliruar në fundin e kësaj jave

14 Dhjetor, 2023 | 10:54 am

Kjo është një nga ato javët ‘shko fort ose shko në shtëpi’, dhe për këtë shenjë horoskopi, Merkuri retrogradë dëshmon të jetë një kafshë tranzite.

•Demi

Gjatë javës 11 – 17 dhjetor 2023, ju do të shikoni tytën e pushkës, e cila njihet edhe si fundi i vitit. Ju keni shpenzuar shumë kohë gjatë këtij viti duke u përpjekur të rivendosni marrëdhënien tuaj në formë dhe keni filluar të ndiheni sikur gjërat janë të pashpresë. Duke qenë se jeni një optimist i përjetshëm, keni bërë gjithçka që mundeni për t’i rregulluar gjërat, por nuk e ndjeni mbështetjen e partnerit tuaj romantik.

Kjo është java që ju sfidon t’i jepni fund dhe me Merkurin që shkon në retrogradë më 13 dhjetor, mund të mos ia dilni as në fund të javës, pasi në të vërtetë dhe me të vërtetë po filloni të inatosni partnerin tuaj se është shumë dembel. dhe pa emocione për të gjitha. Ata thonë se ju duan, dhe megjithatë, ata ju duan për aq kohë sa mund të shtrihen në divan, duke mos bërë asgjë. Biseda është e lirë dhe ju mendoni se jeta juaj është shumë më e vlefshme se sa të duhet të duroni një fëmijë të tillë për një partner romantik.

Datat dhe momentet për t’u mbajtur parasysh: 13 dhjetori sjell ditën e parë të retrogradit të Mërkurit dhe thjesht mund t’ju nxjerrë në pah një anë që vërtet nuk doje ta tregonit. Në këtë ditë, mund të zbuloni se keni zero aftësi për të toleruar sjelljen e partnerit tuaj. Shërimi juaj, i cili mund të përshpejtohet më 14 dhjetor gjatë Nyjes së Trishes së Diellit, mund të vijë vetëm në formën që ju të kuptoni se kjo marrëdhënie duhet të marrë fund.

Të ngjashme