Kryefjala Logo

Shenja e horoskopit që ia del të kapërcejë ditën më të trishtë të vitit:15 janar!

15 Janar, 2024 | 9:17 am

E hëna blu është më pak blu për këtë shenjë horoskopi:

•Ujori

(20 janar – 18 shkurt)

Shenja më e mirë e zodiakut për të punuar: Gaforrja dhe Akrepi

Zona më e mirë për t’u fokusuar: Frymëmarrja e thellë

Koha më e mirë e ditës: 2-3 pasdite

Ujori, rruga përpara është e qartë. Megjithatë, ju mund ta supozoni veten sepse dikush ju tha diçka ose ju e keni krahasuar veten me një tjetër. Mos e shpërdoroni këtë bekim kozmik për shkak të presionit të bashkëmoshatarëve. Rruga juaj mund të mos tërheqë një tjetër, por kjo sepse nuk është rruga e tyre.

Nëse ndiheni të thirrur, kaloni pak kohë në frymëmarrje të përqendruar në mënyrë që të mos ngecni në një mentalitet të së hënës blu. Kjo do t’ju ndihmojë të mbështeteni në realitet dhe të bëni dallimin midis asaj që është e drejtë për ju dhe asaj që nuk është. Mund t’ju ndihmojë gjithashtu të heqni qafe ankthin rreth kësaj teme.

Të ngjashme