Kryefjala Logo

Shenja e horoskopit me energjinë më të mirë të horoskopit

26 Tetor, 2023 | 12:26 pm

Hëna në Dash është këtu për të na dhënë guximin për të pranuar se kush jemi dhe për t’i qëndruar besnikë kësaj.

Është dyfish e rëndësishme nëse jeni rritur në një mjedis që të vrenjt për temperamentin ose prirjen tënde natyrale.

Tani është shansi juaj për të shëruar fëmijën tuaj të brendshëm dhe për t’i thënë vetes se ata njerëz e kishin gabim dhe se nuk do ta kishit trajtuar fare një fëmijë si ju në këtë mënyrë.

•Bricjapi

Bricjap, energjia sot është paqësore dhe e këndshme për ju.

Mos u mundoni shumë. Lëreni shpirtin tuaj të relaksohet dhe të rinovohet nën këtë energji të bukur, dhe së shpejti, do ta gjeni veten dyfish të frymëzuar kur dita të përfundojë dhe një ditë e re të vijë përpara.

Ju madje mund të dëshironi të kaloni në modalitetin introvert dhe të shkruani ndjenjat tuaja për ta kanalizuar këtë forcë në diçka pozitive për ju.

Saturni tek Peshqit është ndikuesi juaj astrologjik sot.

Meqenëse është ulur në kufirin 0-gradë midis Peshqve dhe Ujorit, energjia e tij është edhe e pazakontë dhe krijuese.

Pra, mbështetuni në hobi tuaj krijues sot, edhe nëse është vetëm për një ose dy orë.

Do të gjeni thesare dhe mençuri intriguese ndërsa ushtroheni në këtë mënyrë.

Nëse ndiheni të thirrur, tani është koha për të adoptuar një praktikë të përditshme që ju ndihmon të qëndroni të vendosur dhe të qetë. Mund të jetë një ritual frymëmarrjeje pesëminutëshe herët në mëngjes, ndezja e një qiri aromatike gjysmë ore para gjumit ose një praktikë e thjeshtë meditimi.

Bëni atë që ju duket e drejtë.

Të ngjashme