Kryefjala Logo

Seriali që përfshiu 812 milionë shikime!Netflix publikon shifrat e çmendura

14 Dhjetor, 2023 | 10:20 am

Netflix zbuloi në një raport të fundit se cilat seriale të disponueshme në platformë arritën të ngjallnin më shumë interesin e shikuesve. Janë regjistruar gjithsej 21 seriale, të cilat kanë arritur të mahnitin audiencën para televizionit.

Fillimisht vjen seriali ‘The Night Agent’, i cili shënoi 812,000,000 orë të shikuara nga janari deri në qershor 2023. Më pas është ‘Ginny & Georgia’ me 655,100,000 orë, dhe më pas ‘The Glory’ me 622,800,000 orë, “Wednesday, 70000 orë” i fundit në top pesëshen është seriali “Queen Charlotte: A Bridgerton Story” me 503,000,000 orë shikime.

Gjithashtu në listën me më shumë orë televizive janë “You”, “La Reina del Sur”, “Outer Banks”, “FUBAR”, “Manifest”, “Kaleidoscope”, “Firefly Lane”, “The Mother”, “Physical : 100”, “Crash Course in Romance”, “Love is Blind”, “BEEF”, “The Diplomat”, “Luther” dhe në fund, “Fake Profile”.

Të ngjashme