Kryefjala Logo

Sekretet që ekipet e kamerave të “Kardashians” i kanë mbajtur të fshehura nga publiku

14 Nëntor, 2022 | 2:20 pm

Pavarësisht pamjes së brendshme të shikuesve në jetën e tyre magjepsëse, ato prap kanë arritur të mbajnë disa sekrete nga fansat e tyre.

Ekipi i prodhimit të familjes ka pasur ndenjëse në rreshtin e parë për shumë nga sekretet e ruajtura mirë të Kardashianëve gjatë viteve, shumicën e kohës përpara se fansat të kishin një ide.

•Kim është ajo që nxjerr sekretet e motrave të saj
Kur bëhet fjalë për atë se kush e paralajmëron ekipin e kamerës dhe ekipin e prodhimit për dramë ose ndonjë gjë që duhet të filmohet, zakonisht është Kim.
Në një intervistë të vitit 2017 me The Hollywood Reporter, Kim tha:
“Mendoj se nëse pyet ekuipazhin, unë ndoshta prodhoj më shumë sepse e di atë që motrat e mia mund të mos ndajnë.”
“Kështu që unë do t’u them atyre, ‘Shkoni në shtëpinë e Kourt tani. Diçka po ndodh’.”

•Kim u kërkon producentëve të fshijnë pamjet nëse ajo nuk duket mirë
Kim nuk ka turp t’u kërkojë producentëve të shkurtojnë pamjet që e tregojnë atë në një mënyrë jo të këndshme.
“Dmth, më besoni, nuk do të gënjej, ka pasur raste kur jam larguar nga kamera dhe kam pasur një gungë të madhe në flokë”, tha ajo për The Hollywood Reporter.

•Ekuipazhi zbuloi se Khloé ishte shtatzënë përpara se familja e saj ta dinte
Gjatë një paraqitje në “Jimmy Kimmel Live” Khloé, e cila ishte gjashtë muajshe shtatzënë me True, zbuloi se “asistentja e saj e besueshme” dhe një pjesë e vogël e ekipit të “Keeping Up With the Kardashians” dinin për shtatzëninë e saj.
Pasi Khloé bëri testin e shtatzënisë, ajo thirri të dashurin e saj të atëhershëm, Tristan Thompson, i cili ishte jashtë qytetit. Çifti vendosi të priste për t’i treguar familjeve të tyre kur të ishin sërish bashkë.
“Pra, ishim Alexa, asistentja ime, Tristan, dhe unë – ne ishim të vetmit që e dinim për disa javë derisa unë arrita t’i tregoja familjes time,” i tha ajo Kimmel.

•Kendall filmon me të dashurin vetëm nëse ata janë në lidhje për një vit
Nga të gjitha motrat e saj, Kendall ka qenë ajo që ka qenë jashtëzakonisht private në lidhje me jetën e saj në lidhje.
Nevoja për privatësi shtrihet edhe në reality show-t e familjes, sipas producentit ekzekutiv të serialit, Farnaz Farjam, i cili tha se Kendall ka një rregull të zbatuar kur bëhet fjalë për grupin e kamerës që filmon marrëdhëniet e saj.
“Kendall e ka pasur gjithmonë këtë rregull që ajo duhet të jetë me dikë për të paktën një vit para se ta sjellë atë në serial”.

•Ato përdorin shtëpitë e njerëzve të tjerë për të filmuar pamje të jashtme
Në vitin 2014, Kim u sqarua me fansat, duke pranuar se shtëpia e Jenner-it e parë në “Keeping Up With the Kardashians” nuk është në të vërtetë shtëpia e familjes.
Sipas ABC News, Kim iu përgjigj një pyetjeje fansash nëse ishte e vërtetë që Kardashians përdorin “shtëpi false” për reality show-n e tyre.
Ajo shpjegoi se ata përdorin pamje të jashtme të shtëpive të ndryshme për “qëllime sigurie”.
“Shtëpia ime e vjetër në Beverly Hills ishte me të vërtetë shtëpia ime dhe unë do t’i bëja njerëzit që të shfaqeshin në çdo orë duke telefonuar portën time dhe të telefonoja policinë në disa raste,” pranoi ajo.
“Njerëzit që kërcenin te porta dhe më trembnin. Ishte kaq e pasigurt”

Burimi:YourTango

Të ngjashme