Kryefjala Logo

Secila shenjë ka parashikimin personal me Paolo Fox

3 Nëntor, 2023 | 9:06 am

Dashi-Agjitacioni i periudhës është pozitiv dhe çon në përmirësime. Ka shumë lodhje të akumuluar dhe kjo është shkaku i stresit. Kjo është një ditë për të mbajtur nën kontroll, por nga e diela do të rikuperojmë.

Demi-Sot keni aftësinë për të reaguar diplomatik ndaj provokimeve. Më mirë të mos e merrni gjithçka kokë më kokë, le të kalojnë këto ditë të veçanta. E rëndësishme është të shikoni përtej pengesave. Jupiteri në shenjë garanton mirëmbajtjen e gjërave të rëndësishme.

Binjakët-Nëse dashuria është problemi i momentit është më mirë të prisni javën e ardhshme kur gjërat do të jenë më mirë. Ju keni aftësinë për të rinovuar një ndjenjë me kuriozitet dhe duhet ta bëni këtë tani.

Gaforrja-Kjo është një fundjavë që lind në mënyrë interesante me hënën në shenjën tuaj. Dëshira për të dashur është e madhe. Kjo është koha për të bërë zgjedhje të rëndësishme.

Luani-Kjo është një ditë disi e shqetësuar. Ndoshta ka një provë për të kaluar. Kërkimi i konsensusit është thelbësor për ju dhe kjo fundjavë do të sjellë gjykim.

Virgjëresha-Me këtë Venus të bukur që ka qëndruar në shenjë për një kohë të gjatë, edhe beqarët duhet të kishin gjetur dashurinë. Jeni një shenjë pragmatike por kujdeseni shumë për dashurinë. Marrëdhëniet tani janë më të kënaqshme.

Peshorja-Këto janë ditë që rivendosin një ekuilibër të caktuar dhe ju lejojnë të rikompozoni marrëdhëniet e mbërthyera në të kaluarën. Afërdita kthehet dhe ky është një ogur i mirë për ata që duan të bien në dashuri.

Akrepi-Kjo është një ditë interesante pavarësisht se Jupiteri është përballë. Duhet të ecim përpara dhe të mos mendojmë vetëm për të kaluarën. Mundësi të bukura vijnë dhe dielli në shenjën tuaj është një element i madh fuqie. Kujdes nga provokimet të dielën.

Shigjetari-Çështja e mbajtjes së dashurisë gjallë është gjithmonë e gjallë. Javën e ardhshme rikthehet një pasion i bukur. Në çift, nuk duhet të dilni përpara. Puna që sjell sukses është e rëndësishme.

Bricjapi-Gjëja e bukur e këtij qielli pa planetë kundër tij është se ju vendosni çfarë të doni. Ju jeni në qendër të gjithçkaje dhe me të gjithë planetët e favorshëm është pothuajse e pamundur t’ju gërvishtni. Përveshni mëngët sepse ajo që bëni tani do t’ju sjellë dobi vitin e ardhshëm.

Ujori-Duhet të luftoni edhe nëse disa projekte nuk kanë ecur në mënyrën më të mirë. Është një moment në të cilin mund të afirmoheni, por duhet t’i kushtoni vëmendje aspektit ekonomik. Dashuria rikthehet si protagoniste nga java e ardhshme.

Peshqit-Potenciali juaj është aty për ta parë të gjithë. Ata që ishin tashmë të suksesshëm tani do të kenë më shumë. Ata që filluan me një projekt të qetë do të rikuperohen. Favorizohen çiftet që kanë rezistuar pas një krize. Nëntori dhe dhjetori janë muaj të rëndësishëm për dashurinë, mos ia mbyllni derën ndjenjave. Mos u bëni dembel.

Të ngjashme