Sa shpejt kalon java me parashikimet e astrologut Paolo Fox?

4 muaj më parë

Dashi-Dashuria mund të pësojë disa goditje të ulëta.
Në punë ka nevojë për më shumë qartësi, kushtojini vëmendje ndonjë kolegu që mund të jetë i inatosur me ju.

Demi-Sot bëni kujdes që të mos nervozoheni shumë në dashuri ndërsa në punë duhet të thoni fjalën tuaj, sidomos nëse nuk jeni dakord se si po shkojnë gjërat.

Binjakët-Mos kini frikë të rifuteni në lojën e dashurisë pasi kjo është koha e duhur.
Një intuitë e mirë mund të arrijë në punë që do të bëjë diferencën.

Gaforrja-Në këtë ditë ka një dëshirë të madhe për t’u emocionuar edhe nëse qielli nuk jep ende siguri në dashuri.
Në punë gjithçka shkon mirë për ata që kanë bizneset e tyre.

Luani-Në dashuri gjithçka shkon mirë dhe nëse ka pasur ndonjë problem kohët e fundit ai mund të zgjidhet.
Në punë shijoni valën e suksesit.

Virgjëresha-Në dashuri mungon pasioni dhe duhet të gjeni një mënyrë për ta rizbuluar atë me partnerin tuaj.
Në punë keni ide të shkëlqyera, ndajini ato edhe me të tjerët.

Peshorja-Duhet të jeni të kujdesshëm në dashuri dhe të mos gënjeni veten që në momentin e parë.
Në punë nëse tregohenikreativ do të keni mundësi të keni më shumë kënaqësi.

Akrepi-Bëni kujdes në dashuri që të mos bëni zgjedhje të nxituara.
Në punë nuk jeni shumë të përqendruar ndaj duhet të rifitoni dëshirën për të bërë.

Shigjetari-Nuk jeni të kënaqur me jetën tuaj të dashurisë, ndiheni pak të lënë jashtë.
Në punë ka keqkuptime, nuk është moment i mirë ky.

Bricjapi-Duhet të përpiqeni më shumë për veten tuaj sesa të kënaqni të tjerët.
Në punë keni zgjedhur një rrugë sfiduese dhe jo shumë të qëndrueshme por vazhdoni dhe shikoni se çfarë do të ndodhë.

Ujori-Hëna është me ju sot ndaj lironi emocionet tuaja.
Në punë shmangni të gjitha konfliktet.

Peshqit-Mund të ketë pak shqetësim në dashuri, por nesër do të jetë më mirë.
Në punë nuk keni shumë dëshirë për të punuar por duke rimbushur energjinë tuaj do të arrini të gjeni një zgjidhje të mirë.

Të ngjashme