Kryefjala Logo

Sa besim keni tek Paolo Fox? Lexoni dhe na tregoni

2 vite më parë

Dashi-Për shkak të ankthit dhe stresit që jeni duke përjetuar,dashuria ndodhet në pozicione delikate.Përqëndrohuni tek ajo që keni në dorë.

Demi-Kush ka kohë në një lidhje nuk duhet të shqetësohet për asgjë.Të vetmet probleme që mund të hasni janë në punë.

Binjakët-Dëgjoni veten kur flisni në dashuri se ndonjëherë e bëni pa u menduar fare.Risi do ndryshojnë pozicionin tuaj në punë.

Gaforrja-Ato që nuk i shpjegonit dot në dashuri do të marrin përgjigjen më në fund.Rrini afër dikujt që i jeni larguar kohët e fundit në punë.

Luani-Jepi pak energji dashurisë së lodhur që po përjetoni.Edhe në punë po i zvarritni gjërat më së koti.

Virgjëresha-Nëse qëndroni larg stresit mund t’i zgjidhni gjërat në dashuri.
Jepni ide të reja në punë se po ta kalojnë!

Peshorja-Probleme në dashuri do largojnë qetësinë që keni pasur deri sot në dashuri.
Në punë do ju rregullohen financat.

Akrepi-Silluni më ngrohtë me partnerin se nuk ka faj kur ju thotë se jeni i largët.
Të reja të veçanta ju presin në punë.

Shigjetari-Ekuilibri për përballimin e situatave të caktuara është i duhuri ndaj vazhdoni me këtë ritëm.
Në punë nuk duhet të harroni kurrë se cili është qëllimi.

Bricjapi-Ndjeni dyshime në dashuri dhe i shikoni gjërat turbullt.Ditë më të mira ju oresin edhe në punë.

Ujori-Janë ditët më të rëndësishme kto për dashurinë ndaj lini pas shqetësimet.
Mos humbisni fokusin në punë.

Peshqit-Disa gjëra nuk shpjegohen në dashuri por do e gjejnë vetë rrugën e tyre.Mos u dorëzoni në punë.

Të ngjashme