Kryefjala Logo

Rregullat strikte që Katy Perry dhe Orlando Bloom ndjekin në marrëdhënien e tyre

25 Shtator, 2022 | 1:10 pm

Çifti u takua për herë të parë në vitin 2016 duke shënuar fillimin e lidhjes së tyre.
Pas një pauze të shkurtër në lidhjen e tyre, çifti u ribashkua në vitin 2018, u fejuan në 2019 dhe mirëpritën vajzën e tyre, Daisy Dove, në 2020.

Në këto dy vitet e fundit plot tension, por të mrekullueshëm, të dy kanë zhvilluar shumë aftësi kur bëhet fjalë për të mbajtur marrëdhënien e tyre të fortë dhe kjo ka përfshirë disa rregulla mjaft strikte.

•Ata ndjekin terapinë në çift

Katy Perry preku mënyrën se si të dy punojnë përmes grindjeve të tyre në terapi çiftesh
“Partnerët tuaj zakonisht shohin anët tuaja më të mira dhe shumë nga më të këqijat, sepse ata janë aty për të qenë pasqyrat tuaja”, tha Perry.
“Orlando dhe unë bëjmë terapi për çifte dhe e duam sepse na mban në harmoni dhe pakënaqësia mund të bëhet shumë e fortë kur të dy jeni duke punuar shumë.”

•Ata duhet të jenë mbështetja emocionale e njëri-tjetrit
Perry ka folur më parë për depresionin e saj në një intervistë dhe se si shpirtërorja e saj e ka ndihmuar atë të përballet me të.
Bloom duket se është një pjesë tjetër e dobishme për këtë duke e quajtur atë “një spirancë që më mban poshtë”.
“Ai nuk është fansi numër një i Katy Perry-t, por ai është fansi numër një i Katheryn Hudson”, tha ajo.
Është gjithashtu e rëndësishme që të dy ta mbajnë veten përgjegjës në marrëdhënien e tyre.

“Orlando është i urtë. Kur u takuam për herë të parë, ai tha se do të hiqnim helmin nga njëri-tjetri dhe ne me të vërtetë e bëjmë. Është rraskapitëse, por me të vërtetë i kërkojmë llogari njëri-tjetrit. Unë kurrë nuk kam pasur një partner që ishte i gatshëm për të shkuar në një udhëtim emocional dhe shpirtëror si Orlando”.

•Ata i japin njëri-tjetrit këshilla mode
Një partner i vërtetë thotë nëse një fustan thjesht nuk funksionon.
Ky duket të jetë rasti me Bloom dhe Perry. Perry foli për këshillat që ajo i jep Bloom-it dhe anasjelltas.

•Katy Perry duhet të shkojë mirë me Miranda Kerr
Duke pasur parasysh se Bloom dhe Kerr kanë qenë bashkë dhe janë prindër për djalin e tyre 11-vjeçar, që nga ndarja e tyre, partnerëve të tyre të rinj u kërkua të shkonin mirë për të ruajtur paqen.

Në një intervistë të vitit 2020, Kerr u shpreh se sa e rëndësishme ishte për të që Bloom të gjente dikë që e trajtonte mirë atë dhe djalin e saj.

“Ndihem shumë e lumtur që Orlando gjeti dikë që e bën të lumtur, sepse në fund të fundit, për Flynn të ketë një baba të lumtur dhe një nënë të lumtur është gjëja më e rëndësishme”, tha Kerr.
Ajo gjithashtu tha se “adhuron absolutisht Katy-n”.
Burimi:YourTango

Të ngjashme