Pse nuk duhet të mungoni në datën 5-6, në seminarin e “Allure Beauty”?

5 muaj më parë

Klinika e mjeksisë estetike “Allure Beauty” është gjithmonë pranë jush me tendencat dhe metodat më të fundit për rregullimin e pamjes suaj pa patur nevojë për bisturinë.

“Vëmendje të gjithë dashamirëve të bukurisë! Ne jemi të ngazëllyer t’ju prezantojmë me pajisen tonë më të re që vjen ekskluzivisht në Shqipëri nga AllureBeauty, Fiberlift.

Ekipi ynë i profesionistëve me përvojë së bashku me Dr. Flavianny Artiaga do tiu prezantojnë mrekullitë që mund të bejë kjo pajisje inovative në fytyrën dhe trupin tuaj, në një seminar 2 ditor.”- shkruhet në postimin e Allure në Instagram.

27AFE077 E3BF 4EA7 BB02 EF969CB2A9A5

Në këtë seminar i cili do të mbahet në datë 5-6 maj në Tirana International Hotel do të prezantohet “Facelift dhe Liposuction”, laseri i cili regjeneron lëkurën nga brenda. Një aparaturë e cila do të prezantohet për herë të parë në Shqipëri nga Dr. Flavianny Artiaga, ekskluzivisht për Allure Beauty!

C’prisni akoma? Mos mungoni!

Të ngjashme